Sandberg 136-36 HDMI Capture Link to USB-C
Kaina:
30,49 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| DVI išvestis: | Ne |
| HDMI išvestis: | Taip |
| „DisplayPort" išvestis: | Ne |
| USB jungtis: | C tipo USB |
| Palaikomų ekranų skaičius: | 1 |
| USB jungties lytis: | Kištukinis |
| Palaikomi vaizdo režimai: | 720p,1080p |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Pilka |
| Integruotas USB kabelis: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Įėjimo įtampa: | 5 V |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 7,Windows 8 |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Taip |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux": | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 23 mm |
| Ilgis: | 190 mm |
| Aukštis: | 11 mm |
| Svoris: | 50 g |
| Pakuotės plotis: | 103 mm |
| Pakuotės gylis: | 27 mm |
| Pakuotės aukštis: | 175 mm |
| Paketo svoris: | 80 g |
| Pakuotės turinys | |
| Greito diegimo vadovas: | Taip |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 136-36 HDMI Capture Link to USB-C
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
30,49 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| DVI išvestis: | Ne |
| HDMI išvestis: | Taip |
| „DisplayPort" išvestis: | Ne |
| USB jungtis: | C tipo USB |
| Palaikomų ekranų skaičius: | 1 |
| USB jungties lytis: | Kištukinis |
| Palaikomi vaizdo režimai: | 720p,1080p |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Pilka |
| Integruotas USB kabelis: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Įėjimo įtampa: | 5 V |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 7,Windows 8 |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Taip |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux": | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 23 mm |
| Ilgis: | 190 mm |
| Aukštis: | 11 mm |
| Svoris: | 50 g |
| Pakuotės plotis: | 103 mm |
| Pakuotės gylis: | 27 mm |
| Pakuotės aukštis: | 175 mm |
| Paketo svoris: | 80 g |
| Pakuotės turinys | |
| Greito diegimo vadovas: | Taip |
Products in same category
Kastuvas mediniu kotu 1190 mm
13,47 €
Manta MATV001LHN32
130,93 €
Nauja
Smart home wired switch double-ws-euk02 aqara
46,54 €
Plokšč. atsuktuvų rink. 6 vnt.
12,83 €
Nauja
Patch cable cat.6 utp-0.5m gray ibehd vention
1,55 €
Nauja
Jata GR195R
45,74 €
Grąžtas bet. MASONRY 4,5 x 50-85 mm
2,98 €
Krusell Kivik Cover Samsung Galaxy S10 transparent
8,89 €

























