Sandberg 136-38 Multi Card Reader Pro
Kaina:
25,41 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Suderinamos atminties kortelės: | CF, MMC, MicroSD (TransFlash), SD, SDHC, SDXC, xD |
| Vidinis: | Ne |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Programinė įranga | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows Vista,Windows XP |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | MacOS |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 82 mm |
| Pakuotės gylis: | 23 mm |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės aukštis: | 162 mm |
| Paketo svoris: | 60 g |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 136-38 Multi Card Reader Pro
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
25,41 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Suderinamos atminties kortelės: | CF, MMC, MicroSD (TransFlash), SD, SDHC, SDXC, xD |
| Vidinis: | Ne |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Programinė įranga | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows Vista,Windows XP |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | MacOS |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 82 mm |
| Pakuotės gylis: | 23 mm |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės aukštis: | 162 mm |
| Paketo svoris: | 60 g |
Products in same category
Rašiklis „InkJoy" violet. sp., 550 RT
32,85 €
Nauja
Power Supply-MONTECH-CENTURY II-ATX-850 W-CENTURYII850
131,81 €
Kodak FZ45 Black
135,68 €
Nauja
Tunturi MG40 Massage Gun
65,76 €
Gulsčiukas „KAPRO" SATURN 200 cm
37,87 €
Manta SNL86PK Style Neon Lights UFO Pink
9,93 €
Jata HREC4201 800ml
9,66 €
Stoginio degiklio rinkinys, 86 cm, SPECIALIST+
51,21 €























