Sandberg 402-91 In Car Universal Mobile Holder
Kaina:
15,57 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Mobiliojo įrenginio tipas: | Mobilusis telefonas / išmanusis |
| Tinkamas naudoti: | Automobilis |
| Tipas: | Laikiklis |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Įrenginio montavimo tipas: | Siurbtukas (puodelis) |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai: | Ne |
| Ergonomija | |
| Minimalus prietaiso plotis: | 4,5 cm |
| Didžiausias įrenginio plotis: | 9 cm |
| Reguliuojamas plotis: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas: | Nepalaikomas |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris: | 175 g |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 90 mm |
| Pakuotės gylis: | 75 mm |
| Pakuotės aukštis: | 135 mm |
Sandberg 402-91 In Car Universal Mobile Holder
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
15,57 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Mobiliojo įrenginio tipas: | Mobilusis telefonas / išmanusis |
| Tinkamas naudoti: | Automobilis |
| Tipas: | Laikiklis |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Įrenginio montavimo tipas: | Siurbtukas (puodelis) |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai: | Ne |
| Ergonomija | |
| Minimalus prietaiso plotis: | 4,5 cm |
| Didžiausias įrenginio plotis: | 9 cm |
| Reguliuojamas plotis: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas: | Nepalaikomas |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris: | 175 g |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 90 mm |
| Pakuotės gylis: | 75 mm |
| Pakuotės aukštis: | 135 mm |
Products in same category
Nauja
Net camera indoorcam 4mp ir-wifi cube black 111567 ajax
445,07 €
Kabių kalimo įrankis Rapid BTX 10. 3.6 V
66,30 €
Juodas sulankst. peilis „Richmann", 205 mm
7,83 €
SPECIALIST+ karūna BI-METAL, 70 mm
10,95 €
Nauja
Mouse usb optical wrl-ozaa white 24035 trust
16,34 €
GoXtreme Head Strap Mount 55235
14,37 €
Nauja
Cable usb-c to dp 1m-m-m cac-1559 club3d
44,75 €
Deimantinis diskas SAMEDIA MX13 350x25,4
131,93 €


























