Sandberg 420-36 Survivor Powerbank 20100mAh
Kaina:
62,53 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Vienalaikiškai sujungtų prietaisų skaičius (maks.): | 2 |
| Produkto spalva: | Juoda, Žalia |
| Įkroviklio suderinamumas: | Universalus |
| On/off mygtukas: | Taip |
| Neperšlampami: | Taip |
| Įmontuotas žibintuvėlis: | Taip |
| LED indikatoriai: | Taip |
| Atsparus smugiams: | Taip |
| Atsparus dulkėms: | Taip |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas: | IP67 |
| Energijos valdymas | |
| Įėjimo įtampa: | 5 V |
| Įvesties srovė: | 2 A |
| Prievado 1 išvesties srovė: | 2,4 A |
| Išėjimo įtampa: | 5 V |
| Išėjimo srovė: | 3,9 A |
| Prievado 2 išvesties srovė: | 1,5 A |
| Veikimo charakteristikos | |
| Baterijos technologija: | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Įkrovimo šaltinis: | USB |
| Greitas įkrovimas: | Ne |
| Baterijos talpa: | 20100 mAh |
| Ryšys | |
| USB A išvesties prievadai: | 2 |
| Įvesties sąsaja: | Mikro USB |
| Sustainability | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 85 mm |
| Ilgis: | 27 mm |
| Aukštis: | 27 mm |
| Kabelio ilgis: | 0,3 m |
| Svoris: | 479 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
| Pakuotės gylis: | 100 mm |
| Pakuotės plotis: | 150 mm |
| Pakuotės aukštis: | 230 mm |
| Paketo svoris: | 700 g |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai: | Mikro USB |
| Greitos pradžios vadovas: | Taip |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 420-36 Survivor Powerbank 20100mAh
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
62,53 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Vienalaikiškai sujungtų prietaisų skaičius (maks.): | 2 |
| Produkto spalva: | Juoda, Žalia |
| Įkroviklio suderinamumas: | Universalus |
| On/off mygtukas: | Taip |
| Neperšlampami: | Taip |
| Įmontuotas žibintuvėlis: | Taip |
| LED indikatoriai: | Taip |
| Atsparus smugiams: | Taip |
| Atsparus dulkėms: | Taip |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas: | IP67 |
| Energijos valdymas | |
| Įėjimo įtampa: | 5 V |
| Įvesties srovė: | 2 A |
| Prievado 1 išvesties srovė: | 2,4 A |
| Išėjimo įtampa: | 5 V |
| Išėjimo srovė: | 3,9 A |
| Prievado 2 išvesties srovė: | 1,5 A |
| Veikimo charakteristikos | |
| Baterijos technologija: | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Įkrovimo šaltinis: | USB |
| Greitas įkrovimas: | Ne |
| Baterijos talpa: | 20100 mAh |
| Ryšys | |
| USB A išvesties prievadai: | 2 |
| Įvesties sąsaja: | Mikro USB |
| Sustainability | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 85 mm |
| Ilgis: | 27 mm |
| Aukštis: | 27 mm |
| Kabelio ilgis: | 0,3 m |
| Svoris: | 479 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
| Pakuotės gylis: | 100 mm |
| Pakuotės plotis: | 150 mm |
| Pakuotės aukštis: | 230 mm |
| Paketo svoris: | 700 g |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai: | Mikro USB |
| Greitos pradžios vadovas: | Taip |
Products in same category
Stačiakampis galąstuvas
1,82 €
Antgalis „WERA" TX10
2,34 €
Sandberg 133-33 USB to Sound Link
9,47 €
Tracer 47025 Zebra mobile ready 1.5m ,5 outlets + 2USB 2,1A,
13,61 €
Manta SNL56MT Style Neon Lights DINOSAUR
24,19 €
Dujinis degiklis ROFIRE 4 PIEZO 1950° EUROSET su dujomis Mul, Rothenberger
127,68 €
Alyva varikliui ALL FLEET SUPERIOR LE-X 10W40 20L, Valvoline
176,70 €
T formos petis 3-4" 450mm CLASSIC, KS Tools
43,34 €
























