Sandberg 420-54 Urban Solar Powerbank 10000
Kaina:
47,43 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Vienalaikiškai sujungtų prietaisų skaičius (maks.): | 2 |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Korpuso medžiaga: | Metalas |
| Įkroviklio suderinamumas: | Mobilusis telefonas / išmanusis |
| Forma: | Stačiakampis |
| LED indikatoriai: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Bendra išėjimo galia: | 18 W |
| Išėjimo įtampa: | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Saulės energijos plokštės srovė: | 450 mA |
| Saulės energijos plokštės įtampa: | 5 V |
| Veikimo charakteristikos | |
| Baterijos talpa: | 10000 mAh |
| Greitas įkrovimas: | Taip |
| Baterijos talpa (vatvalandės): | 37 Wh |
| Įkrovimo šaltinis: | Saulinis, USB |
| Greito įkrovimo versija: | Quick Charge 3.0 |
| „USB Power Delivery": | Taip |
| Ryšys | |
| USB A išvesties prievadai: | 2 |
| Įvesties sąsaja: | Mikro USB |
| USB tipo C prievadų kiekis: | 1 |
| Svoris ir matmenys | |
| Kabelio ilgis: | 0,3 m |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 110 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Paketo svoris: | 300 g |
| Pakuotės aukštis: | 215 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai: | Mikro USB, Iš C tipo USB į C tipo USB |
| Greitos pradžios vadovas: | Taip |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 420-54 Urban Solar Powerbank 10000
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
47,43 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Vienalaikiškai sujungtų prietaisų skaičius (maks.): | 2 |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Korpuso medžiaga: | Metalas |
| Įkroviklio suderinamumas: | Mobilusis telefonas / išmanusis |
| Forma: | Stačiakampis |
| LED indikatoriai: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Bendra išėjimo galia: | 18 W |
| Išėjimo įtampa: | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Saulės energijos plokštės srovė: | 450 mA |
| Saulės energijos plokštės įtampa: | 5 V |
| Veikimo charakteristikos | |
| Baterijos talpa: | 10000 mAh |
| Greitas įkrovimas: | Taip |
| Baterijos talpa (vatvalandės): | 37 Wh |
| Įkrovimo šaltinis: | Saulinis, USB |
| Greito įkrovimo versija: | Quick Charge 3.0 |
| „USB Power Delivery": | Taip |
| Ryšys | |
| USB A išvesties prievadai: | 2 |
| Įvesties sąsaja: | Mikro USB |
| USB tipo C prievadų kiekis: | 1 |
| Svoris ir matmenys | |
| Kabelio ilgis: | 0,3 m |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 110 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Paketo svoris: | 300 g |
| Pakuotės aukštis: | 215 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai: | Mikro USB, Iš C tipo USB į C tipo USB |
| Greitos pradžios vadovas: | Taip |
Products in same category
Nauja
TP-LINK - Full-Color Network Camera - VIGI C230 - Dome - 3 MP - 4mm - IP67, IK10 - H.265+-H.265-H.264+-H.264
68,59 €
Tracer 47636 FitOn Smartwatch Silver
18,00 €
Nauja
A4Tech 47746 Bloody R72 Ultra Duo Renegade Midnight
54,38 €
Nauja
Frame ear Union GH-022
9,61 €
SPECIALIST+ plytelių pj. staklės, 2 kreip., 600 mm
45,15 €
Smūginių antgalių rinkinys Power HIT, 32 vnt, GEKO
9,86 €
Manta SNL70PK Style Neon Lights CAT 2 Pink
11,83 €
Nauja
Cable hdmi to usb-c 2m-cgubh vention
10,37 €
























