Sandberg 420-57 All-in1 Laptop Powerbank 24000mAh
Kaina:
116,84 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Vienalaikiškai sujungtų prietaisų skaičius (maks.): | 3 |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Korpuso medžiaga: | Plastikas |
| Įkroviklio suderinamumas: | E-knygos skaitymo programa, Mobilusis telefonas / išmanusis, Knyginis kompiuteris / internetinis kompiuteris, Planšetinis kompiuteris |
| On/off mygtukas: | Taip |
| Įmontuotas ekranas: | Taip |
| Ekrano tipas: | LED |
| Forma: | Kvadratas |
| LED indikatoriai: | Energija |
| Energijos valdymas | |
| Prievado 1 išvesties srovė: | 3 A |
| Įvesties srovė: | 3 A |
| Išėjimo srovė: | 3 A |
| Įėjimo įtampa: | 24 V |
| Išėjimo įtampa: | 20 V |
| Prievado 2 išvesties srovė: | 3 A |
| Veikimo charakteristikos | |
| Greitas įkrovimas: | Taip |
| Belaidis įkrovimas: | Taip |
| Įkrovimo šaltinis: | DC, USB |
| „USB Power Delivery": | Taip |
| Baterijos talpa: | 24000 mAh |
| Baterijos talpa (vatvalandės): | 88,8 Wh |
| Greito įkrovimo versija: | Quick Charge 2.0 |
| Ryšys | |
| USB A išvesties prievadai: | 1 |
| Įvesties sąsaja: | C tipo USB |
| USB tipo C prievadų kiekis: | 2 |
| USB C tipo jungtis: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 122 mm |
| Ilgis: | 122 mm |
| Aukštis: | 28 mm |
| Svoris: | 489 g |
| Kabelio ilgis: | 0,75 m |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
| Pakuotės gylis: | 80 mm |
| Pakuotės plotis: | 200 mm |
| Pakuotės aukštis: | 140 mm |
| Paketo svoris: | 650 g |
| Pakuotės turinys | |
| Instrukcija: | Taip |
| Pridėti kabeliai: | AC, DC, C tipo USB |
| Pridėtų adapterių skaičius: | 1 vnt |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 420-57 All-in1 Laptop Powerbank 24000mAh
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
116,84 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Vienalaikiškai sujungtų prietaisų skaičius (maks.): | 3 |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Korpuso medžiaga: | Plastikas |
| Įkroviklio suderinamumas: | E-knygos skaitymo programa, Mobilusis telefonas / išmanusis, Knyginis kompiuteris / internetinis kompiuteris, Planšetinis kompiuteris |
| On/off mygtukas: | Taip |
| Įmontuotas ekranas: | Taip |
| Ekrano tipas: | LED |
| Forma: | Kvadratas |
| LED indikatoriai: | Energija |
| Energijos valdymas | |
| Prievado 1 išvesties srovė: | 3 A |
| Įvesties srovė: | 3 A |
| Išėjimo srovė: | 3 A |
| Įėjimo įtampa: | 24 V |
| Išėjimo įtampa: | 20 V |
| Prievado 2 išvesties srovė: | 3 A |
| Veikimo charakteristikos | |
| Greitas įkrovimas: | Taip |
| Belaidis įkrovimas: | Taip |
| Įkrovimo šaltinis: | DC, USB |
| „USB Power Delivery": | Taip |
| Baterijos talpa: | 24000 mAh |
| Baterijos talpa (vatvalandės): | 88,8 Wh |
| Greito įkrovimo versija: | Quick Charge 2.0 |
| Ryšys | |
| USB A išvesties prievadai: | 1 |
| Įvesties sąsaja: | C tipo USB |
| USB tipo C prievadų kiekis: | 2 |
| USB C tipo jungtis: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 122 mm |
| Ilgis: | 122 mm |
| Aukštis: | 28 mm |
| Svoris: | 489 g |
| Kabelio ilgis: | 0,75 m |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
| Pakuotės gylis: | 80 mm |
| Pakuotės plotis: | 200 mm |
| Pakuotės aukštis: | 140 mm |
| Paketo svoris: | 650 g |
| Pakuotės turinys | |
| Instrukcija: | Taip |
| Pridėti kabeliai: | AC, DC, C tipo USB |
| Pridėtų adapterių skaičius: | 1 vnt |
Products in same category
Uodų repelentas Halo, Thermacell
48,21 €
Sandberg 133-90 USB3.0 Gigabit Network Adapter
19,13 €
Nauja
Nb case anti-theft 15.6"-7562 black rivacase
33,05 €
Nauja
AXAGON Data and charging USB 2.0 cable, 0.6 m - BUCM-AM10TB - USB-A to USB-C
5,17 €
Grąžtas metalui TURBOMAX HSS 11,0 mm
13,20 €
Severin ZB 3624
11,05 €
Nauja
Case-ASUS-ATX-micro ATX-Mini-ITX-Black-Transparent-Midi Tower-PC-PRIME AP303 TG BLACK-90DC00V0-B39010
110,86 €
Tracer 47656 TV Wall Mount ,32-70" max 40 kg,
22,40 €























