Sandberg 420-58 Powerbank USB-C PD 20W 10000
Kaina:
25,41 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Vienalaikiškai sujungtų prietaisų skaičius (maks.): | 3 |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Korpuso medžiaga: | Aliuminis |
| Įkroviklio suderinamumas: | Universalus |
| Įmontuotas ekranas: | Taip |
| Forma: | Stačiakampis |
| Energijos valdymas | |
| Bendra išėjimo galia: | 20 W |
| Veikimo charakteristikos | |
| Baterijos talpa: | 10000 mAh |
| Įkrovimo šaltinis: | USB |
| Ryšys | |
| USB A išvesties prievadai: | 2 |
| Įvesties sąsaja: | C tipo USB |
| USB tipo C prievadų kiekis: | 2 |
| USB C tipo jungtis: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 1110 mm |
| Ilgis: | 31 mm |
| Aukštis: | 202 mm |
| Svoris: | 400 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
Sandberg 420-58 Powerbank USB-C PD 20W 10000
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
25,41 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Vienalaikiškai sujungtų prietaisų skaičius (maks.): | 3 |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Korpuso medžiaga: | Aliuminis |
| Įkroviklio suderinamumas: | Universalus |
| Įmontuotas ekranas: | Taip |
| Forma: | Stačiakampis |
| Energijos valdymas | |
| Bendra išėjimo galia: | 20 W |
| Veikimo charakteristikos | |
| Baterijos talpa: | 10000 mAh |
| Įkrovimo šaltinis: | USB |
| Ryšys | |
| USB A išvesties prievadai: | 2 |
| Įvesties sąsaja: | C tipo USB |
| USB tipo C prievadų kiekis: | 2 |
| USB C tipo jungtis: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 1110 mm |
| Ilgis: | 31 mm |
| Aukštis: | 202 mm |
| Svoris: | 400 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
Products in same category
-0,84 €
BARNANGEN Oil Intense dušo kremas 400ml
Jata HN916 16L
77,00 €
Gastroback 42523 Design Table Grill Advanced Pro BBQ
211,44 €
Sbox EB-TWS538 Black
16,72 €
Nauja
Memory drive flash usb3 32gb-750 ts32gjf750k transcend
58,30 €
Mėlynos Grip pirštinės L
4,07 €
Nauja
RouterBOARD - RB5009UPr+S+IN - No Wi-Fi - 10-100-1000 Mbit-s - Ethernet LAN ,RJ-45, ports 7 - Mesh Support No - MU-MiMO No - No
281,43 €
Nauja
MikroTik Cloud Smart Switch with SwitchOS desktop case - CSS318-16G-2S+IN
134,96 €





















