Sandberg 420-61 Powerbank 10000 PD20W+Wireless
Kaina:
29,98 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Vienalaikiškai sujungtų prietaisų skaičius (maks.): | 2 |
| Produkto spalva: | Juoda, Pilka |
| Įkroviklio suderinamumas: | Universalus |
| On/off mygtukas: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Įėjimo įtampa: | 5/9/12 V |
| Įvesties srovė: | 1.5/2/2.4 A |
| Išėjimo įtampa: | 5/9/12 V |
| Reguliuojama išėjimo įtampa: | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Baterijos technologija: | Ličio polimeras (LiPo) |
| Baterijos talpa: | 10000 mAh |
| Įkrovimo šaltinis: | USB |
| Greitas įkrovimas: | Taip |
| Baterijos talpa (vatvalandės): | 37 Wh |
| Belaidis įkrovimas: | Taip |
| Greito įkrovimo versija: | Quick Charge 3.0 |
| Efektyvumas: | 65% |
| Ryšys | |
| USB A išvesties prievadai: | 1 |
| Įvesties sąsaja: | Micro-USB + USB Type-C |
| USB tipo C prievadų kiekis: | 1 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 71 mm |
| Ilgis: | 142 mm |
| Svoris: | 225 g |
| Aukštis: | 18 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 110 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Paketo svoris: | 300 g |
| Pakuotės aukštis: | 215 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai: | Mikro USB |
Sandberg 420-61 Powerbank 10000 PD20W+Wireless
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
29,98 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Vienalaikiškai sujungtų prietaisų skaičius (maks.): | 2 |
| Produkto spalva: | Juoda, Pilka |
| Įkroviklio suderinamumas: | Universalus |
| On/off mygtukas: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Įėjimo įtampa: | 5/9/12 V |
| Įvesties srovė: | 1.5/2/2.4 A |
| Išėjimo įtampa: | 5/9/12 V |
| Reguliuojama išėjimo įtampa: | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Baterijos technologija: | Ličio polimeras (LiPo) |
| Baterijos talpa: | 10000 mAh |
| Įkrovimo šaltinis: | USB |
| Greitas įkrovimas: | Taip |
| Baterijos talpa (vatvalandės): | 37 Wh |
| Belaidis įkrovimas: | Taip |
| Greito įkrovimo versija: | Quick Charge 3.0 |
| Efektyvumas: | 65% |
| Ryšys | |
| USB A išvesties prievadai: | 1 |
| Įvesties sąsaja: | Micro-USB + USB Type-C |
| USB tipo C prievadų kiekis: | 1 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 71 mm |
| Ilgis: | 142 mm |
| Svoris: | 225 g |
| Aukštis: | 18 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 110 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Paketo svoris: | 300 g |
| Pakuotės aukštis: | 215 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai: | Mikro USB |
Products in same category
Jata CA290
32,44 €
Nauja
Kompiuterio pelė Logitech M240 bluetooth. balta
19,00 €
DEIMANTINIS DISKAS SAMEDIA MX13 350x20
132,35 €
Nauja
Roller skate set for children FILA J-ONE COMBO 3 SET ,L36-40,, black-blue-red
138,90 €
Cimdi mechanix speedknit thermal m
10,22 €
Jata JVVP3060
57,18 €
Nauja
AXAGON SuperSpeed USB-A Hub and Card Reader - HMA-CR3A
15,55 €
Sandberg 520-27 Gamer Desk Pad XXXL
25,34 €























