Sandberg 440-57 AC Charger Dual USB 2.4+1A EU
Kaina:
15,17 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Įkroviklio tipas: | Vidaus |
| Įkroviklio suderinamumas: | MP4, Išmanusis telefonas, Planšetinis kompiuteris |
| Maitinimo šaltinio tipas: | AC, USB |
| USB 2.0 portų kiekis: | 2 |
| Suderinamumas: | iPhone, iPad, iPod |
| Darbinis principas: | Kontaktas |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda, Balta |
| Energijos valdymas | |
| Prievado 1 išvesties srovė: | 1 A |
| Įėjimo įtampa: | 110 - 240 V |
| Išvesties įtampa (maks.): | 5 V |
| Prievado 2 išvesties srovė: | 2,4 A |
| Kištuko tipas: | C tipas |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas: | Lizdinė pakuotė |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Paketo svoris: | 139 g |
| Pakuotės plotis: | 85 mm |
| Pakuotės gylis: | 55 mm |
| Pakuotės aukštis: | 110 mm |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 48 mm |
| Svoris: | 100 g |
| Ilgis: | 65,5 mm |
| Aukštis: | 72,5 mm |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 440-57 AC Charger Dual USB 2.4+1A EU
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
15,17 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Įkroviklio tipas: | Vidaus |
| Įkroviklio suderinamumas: | MP4, Išmanusis telefonas, Planšetinis kompiuteris |
| Maitinimo šaltinio tipas: | AC, USB |
| USB 2.0 portų kiekis: | 2 |
| Suderinamumas: | iPhone, iPad, iPod |
| Darbinis principas: | Kontaktas |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda, Balta |
| Energijos valdymas | |
| Prievado 1 išvesties srovė: | 1 A |
| Įėjimo įtampa: | 110 - 240 V |
| Išvesties įtampa (maks.): | 5 V |
| Prievado 2 išvesties srovė: | 2,4 A |
| Kištuko tipas: | C tipas |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas: | Lizdinė pakuotė |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Paketo svoris: | 139 g |
| Pakuotės plotis: | 85 mm |
| Pakuotės gylis: | 55 mm |
| Pakuotės aukštis: | 110 mm |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 48 mm |
| Svoris: | 100 g |
| Ilgis: | 65,5 mm |
| Aukštis: | 72,5 mm |
Products in same category
Grąžtas metalui HSS PRO 1,0 mm, 3 vnt.
1,94 €
Wall chaser MNF2250, Scheppach
210,87 €
Nauja
Planšetinio kompiuterio dėklas Rivacase 3317. 10.1"
18,44 €
Nauja
Ubiquiti Switch 48 - Ubiquiti
484,80 €
Thule 5202 Notus Backpack 20L Dark Slate
74,87 €
Blaupunkt WS20BK
35,83 €
Nauja
External HDD-INTENSO-Memory Center-4TB-USB 3.0-Drives 1-Black-6031512
156,09 €
BYROKKO Shine Brown paštonējošā līdzekļa uzklāšanas cimds
6,13 €
























