Sandberg 441-00 Car Charger Surface Pro 3-8
Kaina:
27,85 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Įkroviklio tipas: | Automatinis |
| Įkroviklio suderinamumas: | Knyginis kompiuteris |
| Maitinimo šaltinio tipas: | Cigarų pridegiklis |
| Suderinamumas: | Microsoft Surface Pro 3/4 |
| Konstrukcija | |
| Kabelio ilgis: | 1 m |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Energijos valdymas | |
| Įėjimo įtampa: | 12 - 24 V |
| Išvesties įtampa (maks.): | 12 V |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 105 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Pakuotės aukštis: | 177 mm |
| Paketo svoris: | 68 g |
Sandberg 441-00 Car Charger Surface Pro 3-8
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
27,85 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Įkroviklio tipas: | Automatinis |
| Įkroviklio suderinamumas: | Knyginis kompiuteris |
| Maitinimo šaltinio tipas: | Cigarų pridegiklis |
| Suderinamumas: | Microsoft Surface Pro 3/4 |
| Konstrukcija | |
| Kabelio ilgis: | 1 m |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Energijos valdymas | |
| Įėjimo įtampa: | 12 - 24 V |
| Išvesties įtampa (maks.): | 12 V |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 105 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Pakuotės aukštis: | 177 mm |
| Paketo svoris: | 68 g |
Products in same category
Nauja
Men's bicycle ROMET Orkan M, gray-red ,XL,
426,92 €
Šlifavimo padas HSP 90x55 mm RD-200
17,00 €
Nauja
Air purifier acc filter hepa13-alpha cop002399 stylies
178,55 €
Emtec USB3.2 Type-C Single C28 256GB
98,22 €
SPECIALIST+ SDS+ grąžtas BASIC, 10 x 940-1000 mm
10,77 €
Sbox SP-203 White
8,52 €
Dažai sriegio sujungimo kontrolei, oranžiniai, MARKAL
8,26 €
Nauja
Humidifier lynx-cop002407 stylies
83,64 €


























