Sandberg 441-35 Survivor Lightning Cable 1M
Kaina:
19,13 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kabelio ilgis: | 1 m |
| Jungtis 1: | Lightning |
| Jungtis 2: | USB A |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| 1 jungties forma: | Tiesus |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| 2 jungties forma: | Tiesus |
| Produkto spalva: | Juoda, Pilka |
| Dangos medžiaga: | Kevlaras |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris: | 28 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 80 mm |
| Pakuotės gylis: | 20 mm |
| Pakuotės aukštis: | 150 mm |
| Paketo svoris: | 60 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas: | 85177900 |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 441-35 Survivor Lightning Cable 1M
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
19,13 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kabelio ilgis: | 1 m |
| Jungtis 1: | Lightning |
| Jungtis 2: | USB A |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| 1 jungties forma: | Tiesus |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| 2 jungties forma: | Tiesus |
| Produkto spalva: | Juoda, Pilka |
| Dangos medžiaga: | Kevlaras |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris: | 28 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 80 mm |
| Pakuotės gylis: | 20 mm |
| Pakuotės aukštis: | 150 mm |
| Paketo svoris: | 60 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas: | 85177900 |
Products in same category
Nauja
Case fan 120mm-rx120 pwm black montech
12,06 €
Pjūklas „IRWIN" PLUS 880TG 550 mm 8T-9P
14,24 €
Nauja
Hybrid bike ROMET Wagant 3, blue ,L,
532,44 €
Salter 9081 SV3RFTE Glass Electronic Bathroom Scale
25,19 €
Beper P102BIL003
10,64 €
Tellur Silent Click Wireless Mouse Orange
13,92 €
Alyva varikliui SYNPOWER DX1 5W30 1L, Valvoline
216,28 €
MAN&WOOD case for Galaxy Note 20 reggae black
13,67 €
























