Sandberg 441-38 Survivor USB-C to USB-C Cable, 1M
Kaina:
15,31 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kabelio ilgis: | 1 m |
| USB versija: | USB 2.0 |
| Jungtis 1: | USB C |
| Jungtis 2: | USB C |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| Produkto spalva: | Juoda, Pilka |
| 1 jungties forma: | Tiesus |
| 2 jungties forma: | Tiesus |
| Laido dangos medžiaga: | Kevlaras, Nailonas |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 80 mm |
| Pakuotės gylis: | 20 mm |
| Paketo svoris: | 60 g |
| Pakuotės aukštis: | 150 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas: | 84733080 |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 441-38 Survivor USB-C to USB-C Cable, 1M
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
15,31 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kabelio ilgis: | 1 m |
| USB versija: | USB 2.0 |
| Jungtis 1: | USB C |
| Jungtis 2: | USB C |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| Produkto spalva: | Juoda, Pilka |
| 1 jungties forma: | Tiesus |
| 2 jungties forma: | Tiesus |
| Laido dangos medžiaga: | Kevlaras, Nailonas |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 80 mm |
| Pakuotės gylis: | 20 mm |
| Paketo svoris: | 60 g |
| Pakuotės aukštis: | 150 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas: | 84733080 |
Products in same category
Klein HW reversinis peilis KCR08, 12 × 7,5 × 1,5 mm
5,03 €
Lafe 47582 GlidePro Steam Iron
28,57 €
Gastroback 42445 Design Water Kettle Camping
92,20 €
Beper P301PIS002
16,14 €
Kodak Pixpro Camera Bag
48,94 €
T formos torx. raktas T25x100 MM
3,09 €
Gastroback 42719 Design Espresso Piccolo red
219,76 €
Rėminis tvirtinimas SXRL 10x60 T, Fischer
1,06 €

























