Sandberg 441-39 USB Lightning MFI 1m Black
Kaina:
15,16 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kabelio ilgis: | 1 m |
| Jungtis 1: | Lightning |
| Jungtis 2: | USB A |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| Produkto spalva: | Juoda |
| 1 jungties forma: | Tiesus |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| 2 jungties forma: | Tiesus |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 82 mm |
| Pakuotės gylis: | 16 mm |
| Pakuotės aukštis: | 130 mm |
| Paketo svoris: | 80 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas: | 85177900 |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 441-39 USB Lightning MFI 1m Black
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
15,16 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kabelio ilgis: | 1 m |
| Jungtis 1: | Lightning |
| Jungtis 2: | USB A |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| Produkto spalva: | Juoda |
| 1 jungties forma: | Tiesus |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| 2 jungties forma: | Tiesus |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 82 mm |
| Pakuotės gylis: | 16 mm |
| Pakuotės aukštis: | 130 mm |
| Paketo svoris: | 80 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas: | 85177900 |
Products in same category
Severin PG 8567
75,02 €
Nauja
Memory micro sdxc 512gb uhs-i-wdd512g1p0c wdc
150,91 €
Nauja
Cable hdmi-hdmi 3m-anthra 36954 lindy
27,36 €
Nauja
Memory reader usb3.0-sd-tf clfb0 vention
7,28 €
Thule 5065 Subterra 2 Tote Bag Dark Slate
125,89 €
Fischer medsraigčiai FPF II CZF 4,5x50 500 vnt.
26,68 €
iKins case for Apple iPhone 12 Pro Max lovely cherry blossom
20,47 €
Peppa Pig 2 pcs 2175
8,03 €






















