Sandberg 441-48 USB-C AC Charger PD65W EU
Kaina:
46,38 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Įkroviklio tipas: | Vidaus |
| Įkroviklio suderinamumas: | Universalus |
| Maitinimo šaltinio tipas: | AC |
| USB tipo C prievadų kiekis: | 1 |
| „USB Power Delivery": | Taip |
| USB maitinimo tiekimas iki: | 65 W |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Balta |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 138 mm |
| Pakuotės gylis: | 48 mm |
| Pakuotės aukštis: | 173 mm |
| Paketo svoris: | 320 g |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas: | 85044095 |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 441-48 USB-C AC Charger PD65W EU
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
46,38 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Įkroviklio tipas: | Vidaus |
| Įkroviklio suderinamumas: | Universalus |
| Maitinimo šaltinio tipas: | AC |
| USB tipo C prievadų kiekis: | 1 |
| „USB Power Delivery": | Taip |
| USB maitinimo tiekimas iki: | 65 W |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Balta |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 138 mm |
| Pakuotės gylis: | 48 mm |
| Pakuotės aukštis: | 173 mm |
| Paketo svoris: | 320 g |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas: | 85044095 |
Products in same category
Nauja
External SSD-SAMSUNG-Read speed 1050 MB-s-Write speed 1000 MB-s-4000 GB-MU-PD4T0G-WW
1 130,42 €
Toshiba Airhush RZE-BT1050E White
50,82 €
Plokščias kaltas „IRWIN" SDS+ 40 x 250 mm
18,77 €
Nerūdijančio plieno glaistyklė išoriniams kampams 97x120 mm. KUBALA
10,21 €
Easypix Aquapix WDV5630 Yellow 24013
159,43 €
Nauja
Cable usb to micro usb 1m-m-m cac-1526 club3d
8,32 €
Nauja
Notebook-ACER-Aspire-Go 15-CPU AMD RyzenT 5-5625U-2.3 GHz-15.6 "-1920 x 1080 pixels-RAM 16 GB-DDR4-SDRAM-SSD 512 GB-Discrete
634,02 €
SPECIALIST+ metalo pj.diskas CUTTING, 125x1.6x22 mm
1,23 €

























