Sandberg 461-02 Tablet Stylus
Kaina:
9,47 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Įrenginio suderinamumas: | Planšetė |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris: | 7 g |
| Plotis: | 140 mm |
| Ilgis: | 9 mm |
| Aukštis: | 9 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės tipas: | Lizdinė pakuotė |
| Pakuotės plotis: | 30 mm |
| Pakuotės gylis: | 20 mm |
| Pakuotės aukštis: | 140 mm |
| Paketo svoris: | 21 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas: | 84733080 |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 461-02 Tablet Stylus
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
9,47 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Įrenginio suderinamumas: | Planšetė |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris: | 7 g |
| Plotis: | 140 mm |
| Ilgis: | 9 mm |
| Aukštis: | 9 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės tipas: | Lizdinė pakuotė |
| Pakuotės plotis: | 30 mm |
| Pakuotės gylis: | 20 mm |
| Pakuotės aukštis: | 140 mm |
| Paketo svoris: | 21 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas: | 84733080 |
Products in same category
Nauja
HAMMER Floor Mat for exercise machines, 85 x 160 x 0.3 cm
45,11 €
Nauja
Bicycle GIANT Talon 29 2, Phantom green ,L,
571,69 €
Sbox PLB-2546F-2 ,37-80-45kg-600x400,
12,64 €
Nauja
Salter 9049 BK3RCEU16 Max Electronic Scale, Black
27,77 €
Nauja
Maršrutizatorius Asus 4G-AX56 WiFi 6 LTE
161,64 €
Ventilis MT 440201515, kampinis, skalbimo mašinai, 1-2 colio - išorinis sriegis
25,69 €
SPECIALIST+ dvip. metalo grąžtas HSS, 3.5mm, 2 vnt.
2,09 €
Sbox EB-TWS05 White
14,83 €

























