Sandberg 500-60 Telephone RJ11-RJ11 1.8 m, 6P4C
Kaina:
5,71 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kabelio ilgis: | 1,8 m |
| Jungtis 1: | RJ11 |
| Jungtis 2: | RJ11 |
| Produkto spalva: | Balta |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| Pakuotės duomenys | |
| Svoris: | 29 g |
| Pakuotės ilgis: | 4 cm |
| Pakuotės plotis: | 70 mm |
| Pakuotės aukštis: | 167 mm |
| Paketo svoris: | 125 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas: | 85177900 |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 500-60 Telephone RJ11-RJ11 1.8 m, 6P4C
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
5,71 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kabelio ilgis: | 1,8 m |
| Jungtis 1: | RJ11 |
| Jungtis 2: | RJ11 |
| Produkto spalva: | Balta |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| Pakuotės duomenys | |
| Svoris: | 29 g |
| Pakuotės ilgis: | 4 cm |
| Pakuotės plotis: | 70 mm |
| Pakuotės aukštis: | 167 mm |
| Paketo svoris: | 125 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas: | 85177900 |
Products in same category
Lazerinis atstumo matuoklis LD 320 0,1 - 60m, Stabila
147,24 €
Jata BT175
36,61 €
Sandberg 126-44 Bluetooth Headset ANC+ENC
38,44 €
Nauja
Lamp-VISIONAL-14 Watts-FCOB528WW-12V
19,60 €
Russell Hobbs RH009992EU7 Nightfall stone roaster 38cm
18,00 €
Nauja
Weight plate TUNTURI Platinum Bumper Plate, green, 50mm, 10 kg
66,43 €
Nauja
Tracer 47774 RTX200 ShockWave Radio FM
23,30 €
Manta SPK204FM
40,45 €


























