Sandberg 501-24 MiniJack Cable M-M 2m
Kaina:
5,66 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kabelio ilgis: | 2 m |
| Jungtis 1: | 3.5mm TRS |
| Jungtis 2: | 3.5mm TRS |
| Produkto spalva: | Juoda |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| 1 jungties forma: | Tiesus |
| 2 jungties forma: | Tiesus |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Kitos savybės | |
| Plotis: | 167 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas: | 85189000 |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 70 mm |
| Pakuotės gylis: | 40 mm |
| Pakuotės aukštis: | 167 mm |
| Paketo svoris: | 61 g |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 501-24 MiniJack Cable M-M 2m
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
5,66 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kabelio ilgis: | 2 m |
| Jungtis 1: | 3.5mm TRS |
| Jungtis 2: | 3.5mm TRS |
| Produkto spalva: | Juoda |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| 1 jungties forma: | Tiesus |
| 2 jungties forma: | Tiesus |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Kitos savybės | |
| Plotis: | 167 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas: | 85189000 |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 70 mm |
| Pakuotės gylis: | 40 mm |
| Pakuotės aukštis: | 167 mm |
| Paketo svoris: | 61 g |
Products in same category
MAN&WOOD SmartPhone case iPhone XS Max corallina white
15,22 €
Media-Tech MT3180 Phantom BT
18,37 €
Nauja
Cable usb-c to lightning-1m blue laksf vention
3,50 €
Galvaninis diskas „SAMEDIA" UGM 125xM14
38,62 €
Nauja
Cable display port 2m-black 36492 lindy
10,95 €
Kodak PWS-2237 Portable Wireless Speaker
66,54 €
Plastinis tepalas Greasen GRAFIT 17kg, ORLEN
210,87 €
Salter BW12267EU7 Marino 28cm Wok
38,93 €






















