Sandberg 509-13 HDMI 2.1 Cable 8K, 1m
Kaina:
13,06 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kabelio ilgis: | 1 m |
| Jungtis 1: | HDMI A tipo (standartinis) |
| Jungtis 2: | HDMI A tipo (standartinis) |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| Produkto spalva: | Juoda |
| 1 jungties forma: | Tiesus |
| 2 jungties forma: | Tiesus |
| HDMI versija: | 2.1 |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos: | 3840 x 2160,7680 x 4320 |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis: | 130 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Pakuotės aukštis: | 172 mm |
| Paketo svoris: | 112 g |
Sandberg 509-13 HDMI 2.1 Cable 8K, 1m
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
13,06 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kabelio ilgis: | 1 m |
| Jungtis 1: | HDMI A tipo (standartinis) |
| Jungtis 2: | HDMI A tipo (standartinis) |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| Produkto spalva: | Juoda |
| 1 jungties forma: | Tiesus |
| 2 jungties forma: | Tiesus |
| HDMI versija: | 2.1 |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos: | 3840 x 2160,7680 x 4320 |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis: | 130 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Pakuotės aukštis: | 172 mm |
| Paketo svoris: | 112 g |
Products in same category
Nauja
Flashlight keychain-tip3 nitecore
44,84 €
Uzgaļu komplekts 47 izmēru
24,44 €
Kodak FZ45 Red
129,23 €
Nauja
Cable hdmi male-female 4k-1m black ahcbf vention
3,05 €
Nauja
Nail tire SUOMI TYRES Wheel W106 24 x 1.85" ,47-507,
64,43 €
Ilgas šešiak. raktas 4 mm, ilgis 145 mm
0,68 €
Polipro. juost. D1, balta 19 mm x 7 m
31,22 €
Nauja
Switch-DAHUA-CS4006-4GT-60-Type L2-Desktop-pedestal-PoE ports 4-60 Watts-DH-CS4006-4GT-60
52,72 €

























