Sandberg 509-14 HDMI 2.1 8K Cable, 2M
Kaina:
15,31 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kabelio ilgis: | 2 m |
| Jungtis 1: | HDMI A tipo (standartinis) |
| Jungtis 2: | HDMI A tipo (standartinis) |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| Produkto spalva: | Juoda |
| 1 jungties forma: | Tiesus |
| 2 jungties forma: | Tiesus |
| HDMI versija: | 2.1 |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos: | 3840 x 2160,7680 x 4320 |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis: | 130 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Pakuotės aukštis: | 172 mm |
| Paketo svoris: | 120 g |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 509-14 HDMI 2.1 8K Cable, 2M
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
15,31 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kabelio ilgis: | 2 m |
| Jungtis 1: | HDMI A tipo (standartinis) |
| Jungtis 2: | HDMI A tipo (standartinis) |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| Produkto spalva: | Juoda |
| 1 jungties forma: | Tiesus |
| 2 jungties forma: | Tiesus |
| HDMI versija: | 2.1 |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos: | 3840 x 2160,7680 x 4320 |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis: | 130 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Pakuotės aukštis: | 172 mm |
| Paketo svoris: | 120 g |
Products in same category
Nauja
Floor mat TUNTURI Floor Protection Mat 65 x 52 x 0.4 cm
9,09 €
SPECIALIST+ SDS MAX grąžtas, 30x450-570
67,81 €
Sbox CR-01 Card Reader
6,80 €
Žalvarinė trijų krypčių jungtis 1-2''
7,49 €
Nauja
Cable usb-c to lightning-2m black lakbh vention
4,28 €
Nauja
Patch cable cat6 utp 30m-grey pp6u-30m gembird
9,30 €
Nauja
AXAGON Slim super-speed USB 3.2 Gen 1 card reader with a direct USB-A connector - CRE-S2N
9,12 €
Nauja
Gigabyte - H610M S2H V3 DDR4 G1.0 - Processor family Intel - Processor socket LGA1700 - DDR4 - Supported hard disk drive
79,21 €
























