Sandberg 520-23 Gel Mouse Pad
Kaina:
13,52 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Produkto spalva: | Juoda |
| Paviršiaus nudažymas: | Monotonas |
| Žaidimo pelės padėkliukas: | Ne |
| Medžiaga: | Želė |
| Atrama riešui: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 220 mm |
| Ilgis: | 256 mm |
| Storis: | 1,8 cm |
| Svoris: | 210 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 240 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Pakuotės aukštis: | 290 mm |
| Paketo svoris: | 275 g |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 520-23 Gel Mouse Pad
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
13,52 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Produkto spalva: | Juoda |
| Paviršiaus nudažymas: | Monotonas |
| Žaidimo pelės padėkliukas: | Ne |
| Medžiaga: | Želė |
| Atrama riešui: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 220 mm |
| Ilgis: | 256 mm |
| Storis: | 1,8 cm |
| Svoris: | 210 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 240 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Pakuotės aukštis: | 290 mm |
| Paketo svoris: | 275 g |
Products in same category
Tellur Cover Glass print for iPhone XS MAX silk
12,02 €
Grąžtas „STANLEY" MASONRY HEX 4 x 50 mm
3,48 €
Hama 00188236 Soundbarrel 2.0 Black
98,74 €
Grąžtas SDS+ 24 x 200-260 mm
26,79 €
Nerūd. plieno glaistyklė 200 mm.
13,98 €
Salter EK6642VDE VertiCook Ultra
122,20 €
Nauja
Power bank usb 10000mah qc3.0-purple f10000 7332033 intenso
15,00 €
Nauja
Cable audio 3.5mm to 2xrca-1.5m bcfbg vention
4,59 €
























