Sandberg 520-25 Gel Wrist Rest for Keyboard
Kaina:
17,46 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Medžiaga: | Želė |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Svoris ir matmenys | |
| Matmenys (WxDxH): | 460 x 75 x 17 mm |
| Svoris: | 420 g |
| Pakuotės plotis: | 145 mm |
| Pakuotės gylis: | 35 mm |
| Pakuotės aukštis: | 575 mm |
| Paketo svoris: | 477 g |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 520-25 Gel Wrist Rest for Keyboard
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
17,46 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Medžiaga: | Želė |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Svoris ir matmenys | |
| Matmenys (WxDxH): | 460 x 75 x 17 mm |
| Svoris: | 420 g |
| Pakuotės plotis: | 145 mm |
| Pakuotės gylis: | 35 mm |
| Pakuotės aukštis: | 575 mm |
| Paketo svoris: | 477 g |
Products in same category
Inkarinis varžtas FAZ II Plus 12-10 ZP, 12x110 mm. FISCHER
48,23 €
Salter BW11611TEDIR Marblestone 28cm Griddle Pan
27,12 €
Maišytuvas mišiniams 110x500 mm. HEX tvirtinimas
8,28 €
Laikiklis 80 mm ø 9,5 mm
5,13 €
Tracer 46954 Beach Pop upTent Blue
25,14 €
Rėminis tvirtinimas SXRL 10x160 FUS, Fischer
2,92 €
Nauja
Samsung - BAR Plus - MUF-256BE4-APC - 256 GB - USB 3.1 - Grey
85,39 €
iKins case for Apple iPhone 12-12 Pro water flower black
18,77 €

























