Sandberg 520-26 Gamer Mousepad XL
Kaina:
15,57 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Produkto spalva: | Juoda |
| Paviršiaus nudažymas: | Monotonas |
| Žaidimo pelės padėkliukas: | Taip |
| Atrama riešui: | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 450 mm |
| Ilgis: | 400 mm |
| Storis: | 4 mm |
| Svoris: | 365 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 71 mm |
| Pakuotės gylis: | 71 mm |
| Pakuotės aukštis: | 445 mm |
| Paketo svoris: | 452 g |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 520-26 Gamer Mousepad XL
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
15,57 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Produkto spalva: | Juoda |
| Paviršiaus nudažymas: | Monotonas |
| Žaidimo pelės padėkliukas: | Taip |
| Atrama riešui: | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 450 mm |
| Ilgis: | 400 mm |
| Storis: | 4 mm |
| Svoris: | 365 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 71 mm |
| Pakuotės gylis: | 71 mm |
| Pakuotės aukštis: | 445 mm |
| Paketo svoris: | 452 g |
Products in same category
Nauja
Presenter-pointer r500s-graphite 910-005843 logitech
42,29 €
SPECIALIST+ SDS MAX grąžtas, 24x400-520
61,38 €
Degiklis TURBO FLAME su jungtimi CGA 600 1", KEMPER
55,42 €
Nauja
Notebook-MSI-Crosshair-18 HX AI A2XWGKG-CPU Intel Core Ultra 7-255HX-18 "-2560 x 1600 pixels-RAM 32 GB-DDR5-SDRAM-SSD 1000
2 417,81 €
Hama 00186380 Weather station Premium Black
56,60 €
Nauja
I-o hub usb3.0 4port charging-w-ac 1.2m hue-s2bp axagon
18,00 €
Nauja
Net camera 5mp ir eyeball-hdw5541tm-ase-0280b-s3-b dahua
287,50 €
Kodak SL002 Desk Ring Light
60,48 €





















