Sandberg 520-27 Gamer Desk Pad XXXL
Kaina:
25,34 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Produkto spalva: | Juoda |
| Paviršiaus nudažymas: | Monotonas |
| Žaidimo pelės padėkliukas: | Taip |
| Atrama riešui: | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 900 mm |
| Ilgis: | 45 mm |
| Storis: | 4 mm |
| Svoris: | 791 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 100 mm |
| Pakuotės aukštis: | 570 mm |
| Paketo svoris: | 860 g |
| Pakuotės gylis: | 100 mm |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 520-27 Gamer Desk Pad XXXL
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
25,34 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Produkto spalva: | Juoda |
| Paviršiaus nudažymas: | Monotonas |
| Žaidimo pelės padėkliukas: | Taip |
| Atrama riešui: | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 900 mm |
| Ilgis: | 45 mm |
| Storis: | 4 mm |
| Svoris: | 791 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 100 mm |
| Pakuotės aukštis: | 570 mm |
| Paketo svoris: | 860 g |
| Pakuotės gylis: | 100 mm |
Products in same category
MAN&WOOD SmartPhone case iPhone 11 Pro Max miss match black
13,82 €
Media-Tech MT2607 Air Duster
4,86 €
Nauja
Cable usb3 am-micro bm 1.8m-ccp-musb3-ambm-6 gembird
3,50 €
Nauja
Balance pad TUNTURI Air Stepper Pad Green
14,62 €
Thule 5574 Packing Cube Medium gentle beige
21,78 €
Nauja
Cable usb2 am-bm 4.5m-ccf-usb2-ambm-15 gembird
3,25 €
SPECIALIST+ SDS+ grąžtas BASIC, 18 x 540-600 mm
11,76 €
Nauja
Bottle holder GIANT ARX SIDEPULL ,R,, black
7,45 €
























