Sandberg 630-14 Wired Vertical Mouse
Kaina:
19,93 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Pelė | |
|---|---|
| Paskirtis: | Biuras |
| Įrenginio sąsaja: | USB A tipo |
| Judėjimo detekcijos technologija: | Optinis |
| Slinkties tipas: | Ratukas |
| Mygtukų kiekis: | 6 |
| Mygtukų tipas: | Paspausti mygtukai |
| Judėjimo rezoliucija: | 2400 DPI |
| Slinkties ratukų skaičius: | 1 |
| Slinkties kryptys: | Vertikaliai |
| Pasirenkama judesio raiška: | Taip |
| Judesio fiksavimo rezoliucijos režimų skaičius: | 4 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Forma: | Dešinės rankos |
| Ergonomiškas dizainas: | Taip |
| Paviršiaus nudažymas: | Monotonas |
| Vertikalus dizainas: | Taip |
| Ergonomija | |
| Kabelio ilgis: | 1,5 m |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis: | Kabelis |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows Vista,Windows XP |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 100 mm |
| Ilgis: | 79 mm |
| Aukštis: | 81 mm |
| Svoris: | 150 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis: | 1 |
| Pakuotės plotis: | 150 mm |
| Pakuotės gylis: | 150 mm |
| Pakuotės aukštis: | 240 mm |
| Paketo svoris: | 200 g |
Sandberg 630-14 Wired Vertical Mouse
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
19,93 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Pelė | |
|---|---|
| Paskirtis: | Biuras |
| Įrenginio sąsaja: | USB A tipo |
| Judėjimo detekcijos technologija: | Optinis |
| Slinkties tipas: | Ratukas |
| Mygtukų kiekis: | 6 |
| Mygtukų tipas: | Paspausti mygtukai |
| Judėjimo rezoliucija: | 2400 DPI |
| Slinkties ratukų skaičius: | 1 |
| Slinkties kryptys: | Vertikaliai |
| Pasirenkama judesio raiška: | Taip |
| Judesio fiksavimo rezoliucijos režimų skaičius: | 4 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Forma: | Dešinės rankos |
| Ergonomiškas dizainas: | Taip |
| Paviršiaus nudažymas: | Monotonas |
| Vertikalus dizainas: | Taip |
| Ergonomija | |
| Kabelio ilgis: | 1,5 m |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis: | Kabelis |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows Vista,Windows XP |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 100 mm |
| Ilgis: | 79 mm |
| Aukštis: | 81 mm |
| Svoris: | 150 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis: | 1 |
| Pakuotės plotis: | 150 mm |
| Pakuotės gylis: | 150 mm |
| Pakuotės aukštis: | 240 mm |
| Paketo svoris: | 200 g |
Products in same category
SPECIALIST+ metalo grąžtas TITAN, 12 mm
6,93 €
Reg. raktas „IRWIN" 300 mm, 38 mm
26,77 €
Tellur WiFi Smart Bulb E27, 10W White-Warm, Dimmer
27,03 €
Salter LASAL71441WPK6EU7 WARM FLUFFY FLAT MOP - GREY - FSC 100%
17,73 €
Jata 836 500ml
12,84 €
Beper P102ACP001
13,33 €
Subsonic Gaming Mouse Pad XXL Looney Tunes
24,16 €
Nauja
Rope with loops AXA Double Loop 1000-10
37,87 €





















