Sandberg 640-08 Xterminator Mouse 10000 DPI
Kaina:
40,14 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Pelė | |
|---|---|
| Paskirtis: | Žaidimams |
| Įrenginio sąsaja: | USB A tipo |
| Judėjimo detekcijos technologija: | Optinis |
| Slinkties tipas: | Ratukas |
| Judėjimo rezoliucija: | 10000 DPI |
| Mygtukų tipas: | Paspausti mygtukai |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Knyginis kompiuteris |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda, Turkis |
| LED indikatoriai: | Taip |
| Ergonomija | |
| Kabelio ilgis: | 1,8 m |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows Vista |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris: | 140 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 170 mm |
| Pakuotės gylis: | 60 mm |
| Pakuotės aukštis: | 210 mm |
| Paketo svoris: | 250 g |
Sandberg 640-08 Xterminator Mouse 10000 DPI
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
40,14 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Pelė | |
|---|---|
| Paskirtis: | Žaidimams |
| Įrenginio sąsaja: | USB A tipo |
| Judėjimo detekcijos technologija: | Optinis |
| Slinkties tipas: | Ratukas |
| Judėjimo rezoliucija: | 10000 DPI |
| Mygtukų tipas: | Paspausti mygtukai |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Knyginis kompiuteris |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda, Turkis |
| LED indikatoriai: | Taip |
| Ergonomija | |
| Kabelio ilgis: | 1,8 m |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows Vista |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris: | 140 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 170 mm |
| Pakuotės gylis: | 60 mm |
| Pakuotės aukštis: | 210 mm |
| Paketo svoris: | 250 g |
Products in same category
Nauja
BASIL Front Carrier L
48,25 €
SPECIALIST+ keturg. grąžtas QUATTRO, 20-200x260 mm
25,43 €
Sandberg 333-96 USB Webcam 1080P Saver
29,31 €
Sandberg 508-77 HDMI to VGA+Audio Converter
15,05 €
Nauja
Mainboard-GIGABYTE-AMD X870E-Socket AM5-ATX-RAM DDR5-SDRAM-4xSlots-Wi-Fi Yes-Bluetooth Yes-5xNumber of M.2 ,M, slots-X870E A
585,94 €
Alyva varikliui SYNPOWER STL 5W30 208L, Valvoline
2 458,13 €
Nauja
Jata JVTE4234
94,82 €
Smūg. galvutė 3-4, 24 mm
10,97 €

























