Sandberg 640-20 Azazinator Mouse 6400
Kaina:
15,97 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Pelė | |
|---|---|
| Paskirtis: | Žaidimams |
| Įrenginio sąsaja: | USB A tipo |
| Mygtukų kiekis: | 7 |
| Slinkties tipas: | Ratukas |
| Mygtukų tipas: | Paspausti mygtukai |
| Judėjimo rezoliucija: | 6400 DPI |
| Slinkties ratukų skaičius: | 1 |
| Slinkties kryptys: | Vertikaliai |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Forma: | Dešinės rankos |
| Paviršiaus nudažymas: | Monotonas |
| Medžiaga: | Plastikas |
| Iliuminacija: | Taip |
| Apšvietimo spalva: | Raudona / žalia / mėlyna |
| Ergonomija | |
| Tinka bet kuriam paviršiui: | Taip |
| Kabelio ilgis: | 1,5 m |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis: | Kabelis |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows Vista,Windows XP |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Taip |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux": | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 68 mm |
| Aukštis: | 43 mm |
| Svoris: | 126 g |
| Ilgis: | 124 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis: | 1 |
| Pakuotės plotis: | 170 mm |
| Pakuotės gylis: | 60 mm |
| Pakuotės aukštis: | 210 mm |
| Paketo svoris: | 250 g |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 640-20 Azazinator Mouse 6400
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
15,97 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Pelė | |
|---|---|
| Paskirtis: | Žaidimams |
| Įrenginio sąsaja: | USB A tipo |
| Mygtukų kiekis: | 7 |
| Slinkties tipas: | Ratukas |
| Mygtukų tipas: | Paspausti mygtukai |
| Judėjimo rezoliucija: | 6400 DPI |
| Slinkties ratukų skaičius: | 1 |
| Slinkties kryptys: | Vertikaliai |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Forma: | Dešinės rankos |
| Paviršiaus nudažymas: | Monotonas |
| Medžiaga: | Plastikas |
| Iliuminacija: | Taip |
| Apšvietimo spalva: | Raudona / žalia / mėlyna |
| Ergonomija | |
| Tinka bet kuriam paviršiui: | Taip |
| Kabelio ilgis: | 1,5 m |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis: | Kabelis |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows Vista,Windows XP |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Taip |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux": | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 68 mm |
| Aukštis: | 43 mm |
| Svoris: | 126 g |
| Ilgis: | 124 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis: | 1 |
| Pakuotės plotis: | 170 mm |
| Pakuotės gylis: | 60 mm |
| Pakuotės aukštis: | 210 mm |
| Paketo svoris: | 250 g |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
Products in same category
Jata HACC4537
15,97 €
Emtec USB3.2 Type-C Single C28 32GB
17,57 €
Nauja
Memory drive flash usb3 32gb-750 ts32gjf750k transcend
58,30 €
Jata JEHU2420 20L
258,88 €
Sbox FS-401-2 ,37-70-45kg-600x400,
129,43 €
White Shark GE-537 Blackbird Black
9,09 €
SPECIALIST+ metalo grąžtas COBALT, 3.5 mm, 10 vnt.
12,50 €
Trintuvė tinkui medine rankena 420x260 mm
10,93 €
























