Sandberg 825-30 MiniJack Headset Bulk
Kaina:
9,47 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Gaminio tipas: | Ausinės |
| Nešiojimo stilius: | Su lankeliu |
| „Plug and Play" funkcija: | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Biuras / skambučių centras |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Laisvų rankų įrangos tipas: | Abiausis |
| Kabelio spalva: | Juoda |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija: | Vielinis |
| 3,5 mm jungtis: | Taip |
| USB jungtis: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| Ausinės | |
| Ausinių dažnis: | 20 - 20000 Hz |
| Tvirtinimas prie ausies: | Visiškai ausis dengiančios |
| Varža: | 32 Ω |
| Akustinė sistema: | pusiau atviras |
| Vidinis garsiakalbis: | 4 cm |
| Ausinių jautrumas: | 38 dB |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono įėjimo varža: | 2200 Ω |
| Mikrofono krypties tipas: | Įvairiakryptė |
| Mikrofono dažnis: | 30 - 20000 Hz |
| Mikrofono tipas: | Mikrofoninė gervė |
| Mikrofono jautrumas: | -42 dB |
| Nuimamas mikrofonas: | Ne |
| Mikrofonų kiekis: | 1 |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis: | 1 |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 120 mm |
| Pakuotės gylis: | 20 mm |
| Pakuotės aukštis: | 140 mm |
| Paketo svoris: | 110 g |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 825-30 MiniJack Headset Bulk
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
9,47 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Gaminio tipas: | Ausinės |
| Nešiojimo stilius: | Su lankeliu |
| „Plug and Play" funkcija: | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Biuras / skambučių centras |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Laisvų rankų įrangos tipas: | Abiausis |
| Kabelio spalva: | Juoda |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija: | Vielinis |
| 3,5 mm jungtis: | Taip |
| USB jungtis: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| Ausinės | |
| Ausinių dažnis: | 20 - 20000 Hz |
| Tvirtinimas prie ausies: | Visiškai ausis dengiančios |
| Varža: | 32 Ω |
| Akustinė sistema: | pusiau atviras |
| Vidinis garsiakalbis: | 4 cm |
| Ausinių jautrumas: | 38 dB |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono įėjimo varža: | 2200 Ω |
| Mikrofono krypties tipas: | Įvairiakryptė |
| Mikrofono dažnis: | 30 - 20000 Hz |
| Mikrofono tipas: | Mikrofoninė gervė |
| Mikrofono jautrumas: | -42 dB |
| Nuimamas mikrofonas: | Ne |
| Mikrofonų kiekis: | 1 |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis: | 1 |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 120 mm |
| Pakuotės gylis: | 20 mm |
| Pakuotės aukštis: | 140 mm |
| Paketo svoris: | 110 g |
Products in same category
Salter BW125521EU7 Bakes 27cm Loaf Pan
8,02 €
Nauja
ADATA - External SSD - External SSD - SE880 - 500 GB - Solid-state drive interface USB 3.2 Gen 2x2
111,17 €
Fischer medsraigčiai FPF II CTF 4,5x35 200 vnt.
9,32 €
Hama 00201556 Reflective Charging Cable, USB-A - Micro-USB 1.5m Nylon red
11,93 €
Nauja
Steam cleaner sc 1 upright-1.513-560.0 karcher
66,60 €
Terkšlė gumuota rank. 1-4, 72 dantų
11,20 €
Magnetinė galvutė 7 mm 5vnt.
6,95 €
Nauja
Ubiquiti Switch Lite 16 PoE - Ubiquiti
248,35 €





















