Denver BTS-22C
Kaina:
9,67 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Garsiakalbis | |
|---|---|
| Garsiakalbių skaičius: | 1 |
| Garsas | |
| RMS galingumas: | 2 W |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija: | Bevielis |
| Bluetooth diapazonas: | 10 m |
| „Wi-Fi": | Ne |
| Bluetooth: | Taip |
| Konstrukcija | |
| Garso valdymas: | Skaitmeninis |
| Veikimo charakteristikos | |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Planšetinis kompiuteris / išmanusis telefonas |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas: | Baterija |
| Baterijos talpa: | 400 mAh |
| Baterijos naudojimo laikas: | 3 h |
| Baterijos tipas: | Integruota baterija |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris: | 190 g |
| Aukštis: | 50 mm |
| Ilgis: | 80 mm |
| Plotis: | 80 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 55 mm |
| Pakuotės gylis: | 90 mm |
| Pakuotės aukštis: | 130 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (20 ft): | 31900 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (40 ft): | 77500 vnt |
Preces tajā paša kategorijā
Denver BTS-22C
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
9,67 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Garsiakalbis | |
|---|---|
| Garsiakalbių skaičius: | 1 |
| Garsas | |
| RMS galingumas: | 2 W |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija: | Bevielis |
| Bluetooth diapazonas: | 10 m |
| „Wi-Fi": | Ne |
| Bluetooth: | Taip |
| Konstrukcija | |
| Garso valdymas: | Skaitmeninis |
| Veikimo charakteristikos | |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Planšetinis kompiuteris / išmanusis telefonas |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas: | Baterija |
| Baterijos talpa: | 400 mAh |
| Baterijos naudojimo laikas: | 3 h |
| Baterijos tipas: | Integruota baterija |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris: | 190 g |
| Aukštis: | 50 mm |
| Ilgis: | 80 mm |
| Plotis: | 80 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 55 mm |
| Pakuotės gylis: | 90 mm |
| Pakuotės aukštis: | 130 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (20 ft): | 31900 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (40 ft): | 77500 vnt |
Products in same category
Bit - length 75 mm - 10 mm ,3-8", Drive - Spline ,for XZN, - M8
3,25 €
SPECIALIST+ redukcinis žiedas, 30x16x1.2-1.5-2 mm, 3 vnt.
2,50 €
Nauja
Power Supply-SEASONIC-ATX-PC-100 - 240 V-650 W-SRP-CBC651-A5A51JF
64,11 €
Lazerinis imtuvas REC 300, Stabila
419,41 €
Nauja
Ubiquiti Switch - USW-Ultra - Managed L2 - Rackmountable - Gigabit Ethernet ,copper, ports quantity 8 - PoE-Poe+ ports quantity
125,69 €
Nauja
Notebook-ASUS-ROG Strix-SCAR 16 ,2025,-G635LX-RW042W-CPU Core Ultra-U9-275HX-2700 MHz-16"-2560x1600-RAM 64GB-DDR5-5600 MHz-SSD
5 220,70 €
Nauja
Smart Light Bulb-AQARA-Power consumption 10.5 Watts-Luminous flux 950 Lumen-9000 K-Bluetooth-ZigBee-LB-L02D
31,91 €
Subsonic Gem Gaming Chair Pink
172,79 €























