Denver BTS-200 Silver
Kaina:
48,11 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Garsas | |
|---|---|
| RMS galingumas: | 10 W |
| Signalo ir triukšmo santykis (SNR): | 60 dB |
| Kanalų atskyrimas: | 45 dB |
| Dažnių diapazonas: | 60 - 20000 Hz |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija: | Bevielis |
| Bluetooth diapazonas: | 10 m |
| USB įkrovos prievadas: | Taip |
| „Wi-Fi": | Ne |
| AUX įvestis: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| USB jungtis: | Taip |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Ruda, Sidabras |
| Korpuso medžiaga: | Oda, Metalas |
| Nešiojimo rankena (-os): | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Universalus |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas: | Baterija |
| Baterijos technologija: | Litis |
| Baterijos naudojimo laikas: | 6 h |
| Baterijos talpa: | 2200 mAh |
| Baterijos tipas: | Integruota baterija |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 42 mm |
| Ilgis: | 200 mm |
| Aukštis: | 124 mm |
| Svoris: | 802 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 62 mm |
| Pakuotės gylis: | 278 mm |
| Pakuotės aukštis: | 150 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (20 ft): | 13822 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (40 ft): | 34061 vnt |
Preces tajā paša kategorijā
Denver BTS-200 Silver
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
48,11 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Garsas | |
|---|---|
| RMS galingumas: | 10 W |
| Signalo ir triukšmo santykis (SNR): | 60 dB |
| Kanalų atskyrimas: | 45 dB |
| Dažnių diapazonas: | 60 - 20000 Hz |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija: | Bevielis |
| Bluetooth diapazonas: | 10 m |
| USB įkrovos prievadas: | Taip |
| „Wi-Fi": | Ne |
| AUX įvestis: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| USB jungtis: | Taip |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Ruda, Sidabras |
| Korpuso medžiaga: | Oda, Metalas |
| Nešiojimo rankena (-os): | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Universalus |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas: | Baterija |
| Baterijos technologija: | Litis |
| Baterijos naudojimo laikas: | 6 h |
| Baterijos talpa: | 2200 mAh |
| Baterijos tipas: | Integruota baterija |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 42 mm |
| Ilgis: | 200 mm |
| Aukštis: | 124 mm |
| Svoris: | 802 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 62 mm |
| Pakuotės gylis: | 278 mm |
| Pakuotės aukštis: | 150 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (20 ft): | 13822 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (40 ft): | 34061 vnt |
Products in same category
Ruletė PSE59 5 m x 19 mm
13,84 €
Nauja
Handles GIANT ERGO MAX LOCKON GRIP BLACK-GRAY, black
18,88 €
Nauja
TUNTURI Push Up Bar PVC, black-green
12,77 €
Media-Tech MT3591 Epsilion BT
15,78 €
DeWALT Austiņas ar mikrofonu Bluetooth 5.0
112,54 €
Profesionalus trikojis stovas 2,3 m. KAPRO
174,02 €
Homedics MIR-8150-EU Makeup Mirror with Led Illumination
50,11 €
Hama 00173500 7 Tablet Case - Slim Design
9,98 €

























