Denver SW-500
Kaina:
87,22 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Korpuso spalva: | Juoda |
| Apyrankės spalva: | Juoda, Žalia |
| Forma: | Turas |
| Anti splash: | Taip |
| Savybės | |
| Ekrano tipas: | IPS |
| Lietimui jautrus ekranas: | Taip |
| Įmontuotas mikrofonas: | Taip |
| „Multiport" režimas: | Taip |
| Ekrano įstrižainė: | 3,3 cm (1.3") |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos: | Android,iOS |
| Asmeninės informacijos valdymas: | Žadintuvas, Kalendorius, Įvykių priminimas, Žingsniamatis |
| Įmontuoti garsiakalbiai: | Taip |
| Širdies dažnio kontaktiniai jutikliai: | Taip |
| Kalbų palaikymas: | Daugybė |
| FM radija: | Ne |
| Integruota kamera: | Ne |
| Miego kokybė: | Taip |
| Atsiliepimo telefonu nuotolinė prieiga: | Taip |
| Socialinio tinklo paslaugų palaikymas: | „Facebook" |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas: | IP66 |
| Išmanus žadinimas: | Taip |
| Aktivacija balsu: | Taip |
| Nuotolinis garso atkūrimas: | Taip |
| Nuotolinis fotografavimas: | Taip |
| Barometras: | Taip |
| Termometras: | Taip |
| Išmanieji perspėjimai: | Taip |
| Širdies dažnio monitorius: | Taip |
| Veiklos sekiklis: | Taip |
| Aukštimatis: | Taip |
| Tinklas | |
| Mobilusis: | Ne |
| GPS (palydovinis): | Taip |
| Laikmenos | |
| Suderinamos atminties kortelės: | Nepalaikomas |
| Ryšys | |
| USB prievadas: | Taip |
| Bluetooth versija: | 4.0 |
| Bluetooth: | Taip |
| „Wi-Fi": | Ne |
| USB jungtis: | Mikro USB |
| Energijos valdymas | |
| Baterijos talpa: | 350 mAh |
| Baterijos technologija: | Ličio polimeras (LiPo) |
| Perkraunama baterija: | Taip |
| Įkrovimo laikas: | 2 h |
| Budėjimo laikas: | 168 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 50 mm |
| Ilgis: | 270 mm |
| Storis: | 1,5 cm |
| Svoris: | 28,8 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 55 mm |
| Pakuotės gylis: | 130 mm |
| Pakuotės aukštis: | 155 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai: | USB |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (20 ft): | 17300 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (40 ft, HC): | 45300 vnt |
Denver SW-500
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
87,22 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Korpuso spalva: | Juoda |
| Apyrankės spalva: | Juoda, Žalia |
| Forma: | Turas |
| Anti splash: | Taip |
| Savybės | |
| Ekrano tipas: | IPS |
| Lietimui jautrus ekranas: | Taip |
| Įmontuotas mikrofonas: | Taip |
| „Multiport" režimas: | Taip |
| Ekrano įstrižainė: | 3,3 cm (1.3") |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos: | Android,iOS |
| Asmeninės informacijos valdymas: | Žadintuvas, Kalendorius, Įvykių priminimas, Žingsniamatis |
| Įmontuoti garsiakalbiai: | Taip |
| Širdies dažnio kontaktiniai jutikliai: | Taip |
| Kalbų palaikymas: | Daugybė |
| FM radija: | Ne |
| Integruota kamera: | Ne |
| Miego kokybė: | Taip |
| Atsiliepimo telefonu nuotolinė prieiga: | Taip |
| Socialinio tinklo paslaugų palaikymas: | „Facebook" |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas: | IP66 |
| Išmanus žadinimas: | Taip |
| Aktivacija balsu: | Taip |
| Nuotolinis garso atkūrimas: | Taip |
| Nuotolinis fotografavimas: | Taip |
| Barometras: | Taip |
| Termometras: | Taip |
| Išmanieji perspėjimai: | Taip |
| Širdies dažnio monitorius: | Taip |
| Veiklos sekiklis: | Taip |
| Aukštimatis: | Taip |
| Tinklas | |
| Mobilusis: | Ne |
| GPS (palydovinis): | Taip |
| Laikmenos | |
| Suderinamos atminties kortelės: | Nepalaikomas |
| Ryšys | |
| USB prievadas: | Taip |
| Bluetooth versija: | 4.0 |
| Bluetooth: | Taip |
| „Wi-Fi": | Ne |
| USB jungtis: | Mikro USB |
| Energijos valdymas | |
| Baterijos talpa: | 350 mAh |
| Baterijos technologija: | Ličio polimeras (LiPo) |
| Perkraunama baterija: | Taip |
| Įkrovimo laikas: | 2 h |
| Budėjimo laikas: | 168 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 50 mm |
| Ilgis: | 270 mm |
| Storis: | 1,5 cm |
| Svoris: | 28,8 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 55 mm |
| Pakuotės gylis: | 130 mm |
| Pakuotės aukštis: | 155 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai: | USB |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (20 ft): | 17300 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (40 ft, HC): | 45300 vnt |
Products in same category
Case Logic 4897 Reflect MacBook Sleeve 13 REFMB-113 Pomelo Pink
35,27 €
Kaiščiai UX 12 x 70 mm, 4 vnt.
4,55 €
Nauja
Switch-DAHUA-SG1008-EUR-Switch type Unmanaged-Switch layer L2-8xRJ-45 ports-RJ-45 Ports Type Gigabit Ethernet
22,22 €
Nauja
Pc acc desk mount 30kg-cpu-d200black neomounts
69,39 €
Smėlio semtuvas metaliniu kotu
18,26 €
Beper P207ILI152
13,49 €
Pailgintos replės „IRWIN" 150 mm
14,70 €
Media-Tech MT2607 Air Duster
4,86 €

























