Denver BTN-206 Black
Kaina:
45,50 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Laisvų rankų įrangos tipas: | Abiausis |
| Nešiojimo stilius: | Su lankeliu |
| Produkto spalva: | Juoda, Sidabras |
| Garso valdymas: | Skaitmeninis |
| Sudedamas: | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Valdymo raktai: | Track <, Takelis >, Volume +, Volume - |
| Modelio suderinamumas: | Universalus |
| Ryšys | |
| 3,5 mm jungtis: | Taip |
| Ryšio technologija: | Vielinis ir Bevielis |
| 2,5 mm jungtis: | Ne |
| USB jungtis: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| Belaidžio ryšio atstumas: | 10 m |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies: | Pusiau uždengiančios ausis |
| Triukšmo mažinimas: | Taip |
| Mikrofonas | |
| Triukšmo panaikinimo poveikis: | Taip |
| Baterija | |
| Įkraunama: | Taip |
| Baterijos tipas: | Integruota baterija |
| Baterijos talpa: | 250 mAh |
| Budėjimo laikas: | 200 h |
| Nepertraukiama garso įrašo perklausa: | 8 h |
| Baterijos įkrovimo laikas: | 3 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 50 mm |
| Ilgis: | 195 mm |
| Aukštis: | 157 mm |
| Svoris: | 410 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 60 mm |
| Pakuotės gylis: | 200 mm |
| Pakuotės aukštis: | 230 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (20 ft): | 9888 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (40 ft, HC): | 23424 vnt |
Preces tajā paša kategorijā
Denver BTN-206 Black
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
45,50 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Laisvų rankų įrangos tipas: | Abiausis |
| Nešiojimo stilius: | Su lankeliu |
| Produkto spalva: | Juoda, Sidabras |
| Garso valdymas: | Skaitmeninis |
| Sudedamas: | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Valdymo raktai: | Track <, Takelis >, Volume +, Volume - |
| Modelio suderinamumas: | Universalus |
| Ryšys | |
| 3,5 mm jungtis: | Taip |
| Ryšio technologija: | Vielinis ir Bevielis |
| 2,5 mm jungtis: | Ne |
| USB jungtis: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| Belaidžio ryšio atstumas: | 10 m |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies: | Pusiau uždengiančios ausis |
| Triukšmo mažinimas: | Taip |
| Mikrofonas | |
| Triukšmo panaikinimo poveikis: | Taip |
| Baterija | |
| Įkraunama: | Taip |
| Baterijos tipas: | Integruota baterija |
| Baterijos talpa: | 250 mAh |
| Budėjimo laikas: | 200 h |
| Nepertraukiama garso įrašo perklausa: | 8 h |
| Baterijos įkrovimo laikas: | 3 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 50 mm |
| Ilgis: | 195 mm |
| Aukštis: | 157 mm |
| Svoris: | 410 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 60 mm |
| Pakuotės gylis: | 200 mm |
| Pakuotės aukštis: | 230 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (20 ft): | 9888 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (40 ft, HC): | 23424 vnt |
Products in same category
SPECIALIST+ nerūd. pl. sąvarža, 12-22mm
37,87 €
Tellur PD102 Boost Pro 10000mAh power bank black
30,90 €
Prailginta galvutė 1-2, 17 mm
3,51 €
Nauja
Memory micro sdhc 16gb c10-w-adapter 3433470 intenso
8,54 €
Nauja
Gembird - DisplayPort cable, 4K - Black - 2x Displayport ,male, - DisplayPort to DisplayPort - 5 m
7,95 €
Nauja
Nb backpack alpendorf eco 16"-7561 grey rivacase
41,68 €
Nauja
Mouse usb optical wrl vertical-ergo+ l lt 100143584 fellowes
95,44 €
Nauja
Inner tire Continental MTB 27.5 B+ 57-70-584
10,49 €
























