Denver BTN-207 Silver
Kaina:
42,28 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Laisvų rankų įrangos tipas: | Abiausis |
| Nešiojimo stilius: | Su lankeliu |
| Produkto spalva: | Sidabras |
| Garso valdymas: | Skaitmeninis |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija: | Vielinis ir Bevielis |
| 3,5 mm jungtis: | Taip |
| 2,5 mm jungtis: | Ne |
| USB jungtis: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| USB jungtis: | Mikro USB |
| Belaidžio ryšio atstumas: | 10 m |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies: | Visiškai ausis dengiančios |
| Triukšmo mažinimas: | Taip |
| Mikrofonas | |
| Triukšmo panaikinimo poveikis: | Taip |
| Baterija | |
| Įkraunama: | Taip |
| Baterijos technologija: | Litis |
| Baterijos tipas: | Integruota baterija |
| Budėjimo laikas: | 300 h |
| Baterijos talpa: | 250 mAh |
| Nepertraukiama garso įrašo perklausa: | 8 h |
| Baterijos įkrovimo laikas: | 3 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 80 mm |
| Ilgis: | 195 mm |
| Aukštis: | 155 mm |
| Svoris: | 372 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 198 mm |
| Pakuotės gylis: | 223 mm |
| Pakuotės aukštis: | 56 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (20 ft): | 8912 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (40 ft, HC): | 21008 vnt |
Denver BTN-207 Silver
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
42,28 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Laisvų rankų įrangos tipas: | Abiausis |
| Nešiojimo stilius: | Su lankeliu |
| Produkto spalva: | Sidabras |
| Garso valdymas: | Skaitmeninis |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija: | Vielinis ir Bevielis |
| 3,5 mm jungtis: | Taip |
| 2,5 mm jungtis: | Ne |
| USB jungtis: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| USB jungtis: | Mikro USB |
| Belaidžio ryšio atstumas: | 10 m |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies: | Visiškai ausis dengiančios |
| Triukšmo mažinimas: | Taip |
| Mikrofonas | |
| Triukšmo panaikinimo poveikis: | Taip |
| Baterija | |
| Įkraunama: | Taip |
| Baterijos technologija: | Litis |
| Baterijos tipas: | Integruota baterija |
| Budėjimo laikas: | 300 h |
| Baterijos talpa: | 250 mAh |
| Nepertraukiama garso įrašo perklausa: | 8 h |
| Baterijos įkrovimo laikas: | 3 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 80 mm |
| Ilgis: | 195 mm |
| Aukštis: | 155 mm |
| Svoris: | 372 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 198 mm |
| Pakuotės gylis: | 223 mm |
| Pakuotės aukštis: | 56 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (20 ft): | 8912 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (40 ft, HC): | 21008 vnt |
Products in same category
Nauja
Memory dimm pro 48gb ddr5-5600-cp48g56c46u5 crucial
603,16 €
Nauja
G.Skill - 32 Kit ,16GBx2, GB - DDR4 - 3000 MHz - PC-server - Registered No - ECC No
375,60 €
Forme FHP-351BK
12,69 €
Nauja
Memory drive flash usb3 256gb-3531492 intenso
54,81 €
STANLEY HEAVY DUTY STAPLE GUN, Stanley
36,13 €
Medsraigtis padidinta galva FPF II WTP BC 6,0 x 60, 100 vnt.
17,27 €
Zalman ZM-SF120A3 120mm ARGB 3-Packs
22,22 €
Nauja
Rectangular bakeware 2.9l-96122 resto
26,14 €
























