Denver BFH-250 Black
Kaina:
27,68 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Įtaiso tipas: | Ant riešo tvirtinamas aktyvumo sekimo įtaisas |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Apyrankės spalva: | Juoda |
| Apyrankės dydis: | Vieno dydžio |
| Reguliuojama: | Taip |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas: | IP68 |
| Atsparus dulkėms: | Taip |
| Neperšlampami: | Taip |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė: | 2,44 cm (0.96") |
| Lietimui jautrus ekranas: | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| GPS: | Ne |
| Skambintojo ID: | Taip |
| Sudegintos kalorijos: | Taip |
| Nukeliautas atstumas: | Taip |
| Skambučių pranešimai: | Taip |
| Žingsniamatis: | Taip |
| SMS pranešimai: | Taip |
| Miego valandos: | Taip |
| Miego kokybė: | Taip |
| Kameros užrakto funkcija: | Taip |
| Vibro variklis: | Taip |
| Širdies dažnio monitorius: | Taip |
| Žadintuvas: | Taip |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija: | Bevielis |
| „Wi-Fi": | Ne |
| Bluetooth: | Taip |
| Bluetooth versija: | 4.0 |
| Energijos valdymas | |
| Baterijos technologija: | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Įkrovimo šaltinis: | USB |
| Veikia su baterijomis: | Taip |
| Baterijos veikimo trukmė: | 10 dienos |
| Baterijos talpa: | 90 mAh |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 22 mm |
| Svoris: | 9 g |
| Aukštis: | 12 mm |
| Ilgis: | 255 mm |
| Pakuotės plotis: | 85 mm |
| Pakuotės gylis: | 156 mm |
| Pakuotės aukštis: | 31 mm |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos: | Android, iOS |
| Palaikomos aplikacijos: | Strava, Google Fit |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 20 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (20 ft): | 51788 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (40 ft, HC): | 135446 vnt |
Preces tajā paša kategorijā
Denver BFH-250 Black
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
27,68 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Įtaiso tipas: | Ant riešo tvirtinamas aktyvumo sekimo įtaisas |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Apyrankės spalva: | Juoda |
| Apyrankės dydis: | Vieno dydžio |
| Reguliuojama: | Taip |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas: | IP68 |
| Atsparus dulkėms: | Taip |
| Neperšlampami: | Taip |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė: | 2,44 cm (0.96") |
| Lietimui jautrus ekranas: | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| GPS: | Ne |
| Skambintojo ID: | Taip |
| Sudegintos kalorijos: | Taip |
| Nukeliautas atstumas: | Taip |
| Skambučių pranešimai: | Taip |
| Žingsniamatis: | Taip |
| SMS pranešimai: | Taip |
| Miego valandos: | Taip |
| Miego kokybė: | Taip |
| Kameros užrakto funkcija: | Taip |
| Vibro variklis: | Taip |
| Širdies dažnio monitorius: | Taip |
| Žadintuvas: | Taip |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija: | Bevielis |
| „Wi-Fi": | Ne |
| Bluetooth: | Taip |
| Bluetooth versija: | 4.0 |
| Energijos valdymas | |
| Baterijos technologija: | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Įkrovimo šaltinis: | USB |
| Veikia su baterijomis: | Taip |
| Baterijos veikimo trukmė: | 10 dienos |
| Baterijos talpa: | 90 mAh |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 22 mm |
| Svoris: | 9 g |
| Aukštis: | 12 mm |
| Ilgis: | 255 mm |
| Pakuotės plotis: | 85 mm |
| Pakuotės gylis: | 156 mm |
| Pakuotės aukštis: | 31 mm |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos: | Android, iOS |
| Palaikomos aplikacijos: | Strava, Google Fit |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 20 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (20 ft): | 51788 vnt |
| Kiekis įvairiarūšiame konteineryje (40 ft, HC): | 135446 vnt |
Products in same category
Severin HV 7192
110,26 €
Cirkonio pluošto diskas 125mm ZK60
18,88 €
Salter BW02763G1EU7 Marblestone 24cm Frying Pan
18,77 €
SPECIALIST+ deimant. Šlifavimo lap., universalus, 100 mm, 100P
12,72 €
Nauja
Cable usb2.0 male to male-1.5m black cojbg vention
2,92 €
Nauja
Power bank usb 10000mah rapid-mag black 5022801034 ecoflow
80,44 €
SPECIALIST+ nailon. dirželis, baltas, 3.6x300 mm, 100 vnt.
5,23 €
Nauja
Shredder powershred m-7cm-cross cut 4701801 fellowes
92,06 €






















