Denver BTN-207 Sand
Kaina:
49,55 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Laisvų rankų įrangos tipas: | Abiausis |
| Nešiojimo stilius: | Su lankeliu |
| Produkto spalva: | Ruda, Sidabras |
| Skirta sportinei veiklai: | Ne |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija: | Vielinis ir Bevielis |
| 3,5 mm jungtis: | Ne |
| 2,5 mm jungtis: | Ne |
| USB jungtis: | Taip |
| 6,35 mm jungtis: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| USB jungtis: | Mikro USB |
| Kabelio ilgis: | 0,6 m |
| Belaidžio ryšio atstumas: | 10 m |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies: | Visiškai ausis dengiančios |
| Triukšmo mažinimas: | Taip |
| Baterija | |
| Baterijos tipas: | Integruota baterija |
| Budėjimo laikas: | 300 h |
| Baterijos talpa: | 250 mAh |
| Nepertraukiama garso įrašo perklausa: | 8 h |
| Baterijos įkrovimo laikas: | 3 h |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai: | USB |
| Nešiojimo krepšys: | Taip |
Preces tajā paša kategorijā
Denver BTN-207 Sand
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
49,55 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Laisvų rankų įrangos tipas: | Abiausis |
| Nešiojimo stilius: | Su lankeliu |
| Produkto spalva: | Ruda, Sidabras |
| Skirta sportinei veiklai: | Ne |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija: | Vielinis ir Bevielis |
| 3,5 mm jungtis: | Ne |
| 2,5 mm jungtis: | Ne |
| USB jungtis: | Taip |
| 6,35 mm jungtis: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| USB jungtis: | Mikro USB |
| Kabelio ilgis: | 0,6 m |
| Belaidžio ryšio atstumas: | 10 m |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies: | Visiškai ausis dengiančios |
| Triukšmo mažinimas: | Taip |
| Baterija | |
| Baterijos tipas: | Integruota baterija |
| Budėjimo laikas: | 300 h |
| Baterijos talpa: | 250 mAh |
| Nepertraukiama garso įrašo perklausa: | 8 h |
| Baterijos įkrovimo laikas: | 3 h |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai: | USB |
| Nešiojimo krepšys: | Taip |
Products in same category
Media-Tech MT2607 Air Duster
4,86 €
A4Tech 43935 Bloody V8M Black
23,50 €
Silelis P-6
426,57 €
Nauja
I-o adapter mini dp to hdmi-0.15m rvdm-hi14n axagon
8,83 €
Nauja
SSD-SANDISK-300xTBW rating-MTBF 1750000 h-Read speed 6600 MB-s-Write speed 5600 MB-s-NVMe Yes-PCI Express 4.0-M.2-500 GB-POWERED
124,32 €
Denver BTG-213
31,00 €
Plastikinė 1-2 x 1-2 žarnų jungtis C0232
1,55 €
Sukimo antgaliukai FLEXTORQ T30 57 mm, DeWALT, 5 vnt.
5,34 €






















