Denver PBS-5004 ,5000mAh,
Kaina:
14,85 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Vienalaikiškai sujungtų prietaisų skaičius (maks.): | 1 |
| Produkto spalva: | Pilka |
| Įkroviklio suderinamumas: | Mobilusis telefonas / išmanusis |
| Forma: | Stačiakampis |
| Energijos valdymas | |
| Baterijos technologija: | Ličio polimeras (LiPo) |
| Įkrovimo šaltinis: | AC,USB |
| Baterijos talpa: | 5000 mAh |
| Įėjimo įtampa: | 5 V |
| Įvesties srovė: | 2 A |
| Išėjimo įtampa: | 5 V |
| Išėjimo srovė: | 2,1 A |
| Ergonomija | |
| LED indikatoriai: | Taip |
| Ryšys | |
| USB įvesties prievado tipas: | Micro-USB + USB C |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 130 mm |
| Aukštis: | 11 mm |
| Ilgis: | 70 mm |
| Svoris: | 230 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės aukštis: | 20 mm |
| Pakuotės plotis: | 186 mm |
| Pakuotės gylis: | 100 mm |
Denver PBS-5004 ,5000mAh,
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
14,85 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Vienalaikiškai sujungtų prietaisų skaičius (maks.): | 1 |
| Produkto spalva: | Pilka |
| Įkroviklio suderinamumas: | Mobilusis telefonas / išmanusis |
| Forma: | Stačiakampis |
| Energijos valdymas | |
| Baterijos technologija: | Ličio polimeras (LiPo) |
| Įkrovimo šaltinis: | AC,USB |
| Baterijos talpa: | 5000 mAh |
| Įėjimo įtampa: | 5 V |
| Įvesties srovė: | 2 A |
| Išėjimo įtampa: | 5 V |
| Išėjimo srovė: | 2,1 A |
| Ergonomija | |
| LED indikatoriai: | Taip |
| Ryšys | |
| USB įvesties prievado tipas: | Micro-USB + USB C |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 130 mm |
| Aukštis: | 11 mm |
| Ilgis: | 70 mm |
| Svoris: | 230 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės aukštis: | 20 mm |
| Pakuotės plotis: | 186 mm |
| Pakuotės gylis: | 100 mm |
Products in same category
Smūginis atsuktuvas PH3 150 mm
4,17 €
Nauja
Mainboard-ASROCK-Intel B860-LGA 1851 ,Socket V1,-ATX-RAM DDR5-SDRAM-4xSlots-Wi-Fi Yes-Bluetooth Yes-1xNumber of M.2 ,M,
184,79 €
Nauja
Treadmill CHRISTOPEIT TM 2400 S
464,33 €
Kabės laidams, 5000 vnt,14mm 36-14, Rapid
44,67 €
Nazis gerber 216mm 115g
20,39 €
Fischer medsraigčiai FPF II CTF 3,5x50 200 vnt.
8,63 €
Sbox PSMT-96-2 Projector Screen 172x172cm
89,64 €
Nauja
Jata JVVM3125
45,40 €























