Denver SW-660 Gray strap
Kaina:
83,79 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Korpuso spalva: | Juoda, Pilka |
| Apyrankės spalva: | Pilka |
| Forma: | Turas |
| Neperšlampami: | Taip |
| Savybės | |
| Lietimui jautrus ekranas: | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos: | Android 10, „Android 4.4", Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0, iOS 10.0, iOS 11.0, iOS 11.4, iOS 12, iOS 13, iOS 7.0, iOS 7.1, iOS 7.2, iOS 8.0, iOS 8.1, iOS 8.2, iOS 8.3, iOS 8.4, iOS |
| Ekrano tipas: | AMOLED |
| „Multiport" režimas: | Taip |
| Įmontuotas mikrofonas: | Taip |
| Ekrano įstrižainė: | 3,3 cm (1.3") |
| Įmontuoti garsiakalbiai: | Taip |
| Miego kokybė: | Taip |
| Išmanus žadinimas: | Taip |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas: | IP68 |
| SMS pranešimai: | Taip |
| Weather display: | Taip |
| Calendar notifications: | Taip |
| Širdies dažnio monitorius: | Taip |
| Veiklos sekiklis: | Taip |
| Tinklas | |
| GPS (palydovinis): | Taip |
| Ryšys | |
| USB prievadas: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Baterijos talpa: | 500 mAh |
| Baterijos veikimo trukmė (GPS režimas): | 12 h |
| Perkraunama baterija: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis: | 17 mm |
| Storis: | 26,2 cm |
| Svoris: | 260 g |
| Plotis: | 50 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 130 mm |
| Pakuotės gylis: | 55 mm |
| Pakuotės aukštis: | 155 mm |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai: | USB |
Denver SW-660 Gray strap
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
83,79 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Korpuso spalva: | Juoda, Pilka |
| Apyrankės spalva: | Pilka |
| Forma: | Turas |
| Neperšlampami: | Taip |
| Savybės | |
| Lietimui jautrus ekranas: | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos: | Android 10, „Android 4.4", Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0, iOS 10.0, iOS 11.0, iOS 11.4, iOS 12, iOS 13, iOS 7.0, iOS 7.1, iOS 7.2, iOS 8.0, iOS 8.1, iOS 8.2, iOS 8.3, iOS 8.4, iOS |
| Ekrano tipas: | AMOLED |
| „Multiport" režimas: | Taip |
| Įmontuotas mikrofonas: | Taip |
| Ekrano įstrižainė: | 3,3 cm (1.3") |
| Įmontuoti garsiakalbiai: | Taip |
| Miego kokybė: | Taip |
| Išmanus žadinimas: | Taip |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas: | IP68 |
| SMS pranešimai: | Taip |
| Weather display: | Taip |
| Calendar notifications: | Taip |
| Širdies dažnio monitorius: | Taip |
| Veiklos sekiklis: | Taip |
| Tinklas | |
| GPS (palydovinis): | Taip |
| Ryšys | |
| USB prievadas: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Baterijos talpa: | 500 mAh |
| Baterijos veikimo trukmė (GPS režimas): | 12 h |
| Perkraunama baterija: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis: | 17 mm |
| Storis: | 26,2 cm |
| Svoris: | 260 g |
| Plotis: | 50 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 130 mm |
| Pakuotės gylis: | 55 mm |
| Pakuotės aukštis: | 155 mm |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai: | USB |
Products in same category
SPECIALIST+ kietmetalio freza FLH, 8x20x6 mm
7,88 €
SPECIALIST+ kietmetalio freza KUD, 12x11x6 mm
9,00 €
Ankerinis varžtas FBN II 16-50 16x170 mm
44,09 €
Nauja
AXAGON PCI-Express x4 adapter to connect up to two M.2 disks to a computer - PCEM2-D
11,23 €
Easypix Thermal Sticker Rolls white for InstantFUN 5pcs 55601
15,66 €
Mažas J formos kabliukas, QBRICK
4,63 €
Nauja
Whistling kettle 2.7l-90604 resto
17,84 €
Sbox NSS-334 Houston Black
9,73 €























