Case Logic 4689 Reflect Laptop Sleeve 13.3 REFPC-113 Plaza Taupe-Sun-Lime
Kaina:
35,27 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 33,8 cm (13.3") |
| Dėklo tipas: | Įmautė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Rusva |
| Paviršiaus nudažymas: | Monotonas |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus įbrėžimams |
| Modelio suderinamumas: | Universalus |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Kiekis: | 1 |
| Kilmės šalis: | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 355 mm |
| Ilgis: | 30 mm |
| Aukštis: | 260 mm |
| Svoris: | 230 g |
| Notebook skyriaus matmenys: | 330 x 22 x 229 mm |
| Pakuotės plotis: | 360 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Pakuotės aukštis: | 265 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 273 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 175 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 6 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės svoris: | 1,82 kg |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 358 mm |
Preces tajā paša kategorijā
Case Logic 4689 Reflect Laptop Sleeve 13.3 REFPC-113 Plaza Taupe-Sun-Lime
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
35,27 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 33,8 cm (13.3") |
| Dėklo tipas: | Įmautė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Rusva |
| Paviršiaus nudažymas: | Monotonas |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus įbrėžimams |
| Modelio suderinamumas: | Universalus |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Kiekis: | 1 |
| Kilmės šalis: | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 355 mm |
| Ilgis: | 30 mm |
| Aukštis: | 260 mm |
| Svoris: | 230 g |
| Notebook skyriaus matmenys: | 330 x 22 x 229 mm |
| Pakuotės plotis: | 360 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Pakuotės aukštis: | 265 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 273 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 175 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 6 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės svoris: | 1,82 kg |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 358 mm |
Products in same category
SPECIALIST+ metalo grąžtas COBALT, 5.5 mm
3,22 €
Nauja
Net camera 8mp ir eyeball-hdw3849h-aspv0280b-pro dahua
478,31 €
Paw patrol transp.basic vehicles 6068360
16,73 €
MAN&WOOD SmartPhone case iPhone XS Max denim black
15,22 €
Nauja
Switch-DAHUA-CS4226-24ET-375-Type L2-Desktop-pedestal-PoE ports 24-375 Watts-DH-CS4226-24ET-375
194,27 €
Nauja
Jata JETT1146 Digital Toaster 2 Slices
48,82 €
Nauja
Access Point-MIKROTIK-54 Mbit-s-5xLAN ports-RBOMNITIKPG-5HACD
137,75 €
Nauja
Switch-DAHUA-Type L2-Desktop-pedestal-Rack-1x10Base-T - 100Base-TX - 1000Base-T-PoE ports 8-96 Watts-DH-PFS3009-8ET1GT-96-V2
74,90 €






















