Thule 4840 EnRoute Backpack 21L TEBP-4116 Pelican-Vetiver
Kaina:
74,63 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kuprinės tipas: | Kasdienė kuprinė |
| Medžiaga: | Nailonas |
| Produkto pagrindinė spalva: | Pilka, Balta |
| Stilius: | Miestas |
| Išorinės kišenės: | Šoninė kišenė |
| Užrašinės skyrius: | Taip |
| Nešiojamojo kompiuterio skyrius: | Taip |
| Spalva: | Monochromatinis |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 39,6 cm (15.6") |
| Linijinis masės tankis: | 400 D |
| Užtrauktu užsegamos kišenės: | Taip |
| Petneša: | Taip |
| Krūtinės dirželis: | Taip |
| Nešiojimo rankena (-os): | Taip |
| Vidinės kišenės: | Kišenė mobiliajam telefonui, Kišenė raktams, Kišenė planšetei, Užtrauktuku užsegama kišenė, Kišenė rašikliui |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 300 mm |
| Notebook skyriaus matmenys: | 385 x 265 x 31 mm |
| Ilgis: | 220 mm |
| Aukštis: | 470 mm |
| Svoris: | 720 g |
| Apimtis: | 21 L |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės aukštis: | 480 mm |
| Pakuotės plotis: | 310 mm |
| Pakuotės gylis: | 60 mm |
| Kiekis: | 1 |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 510 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 2 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 330 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 190 mm |
| Pagrindinės kartono dėžutės grynasis svoris: | 2 kg |
Thule 4840 EnRoute Backpack 21L TEBP-4116 Pelican-Vetiver
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
74,63 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kuprinės tipas: | Kasdienė kuprinė |
| Medžiaga: | Nailonas |
| Produkto pagrindinė spalva: | Pilka, Balta |
| Stilius: | Miestas |
| Išorinės kišenės: | Šoninė kišenė |
| Užrašinės skyrius: | Taip |
| Nešiojamojo kompiuterio skyrius: | Taip |
| Spalva: | Monochromatinis |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 39,6 cm (15.6") |
| Linijinis masės tankis: | 400 D |
| Užtrauktu užsegamos kišenės: | Taip |
| Petneša: | Taip |
| Krūtinės dirželis: | Taip |
| Nešiojimo rankena (-os): | Taip |
| Vidinės kišenės: | Kišenė mobiliajam telefonui, Kišenė raktams, Kišenė planšetei, Užtrauktuku užsegama kišenė, Kišenė rašikliui |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 300 mm |
| Notebook skyriaus matmenys: | 385 x 265 x 31 mm |
| Ilgis: | 220 mm |
| Aukštis: | 470 mm |
| Svoris: | 720 g |
| Apimtis: | 21 L |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės aukštis: | 480 mm |
| Pakuotės plotis: | 310 mm |
| Pakuotės gylis: | 60 mm |
| Kiekis: | 1 |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 510 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 2 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 330 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 190 mm |
| Pagrindinės kartono dėžutės grynasis svoris: | 2 kg |
Products in same category
Media-Tech MT1120 Morlock BT
9,28 €
Tellur 17.3 Notebook Backpack Business L, USB Port, Black
59,31 €
Tellur Smart WiFi Wall Plug 3600W 16A, PD20W, USB 18W, energy reading, white
49,43 €
Subsonic Electra 4 in 1 Headset Stand
32,86 €
Nauja
Cable display port to dvi-3m cc-dpm-dvim-3m gembird
8,75 €
Hama 00201556 Reflective Charging Cable, USB-A - Micro-USB 1.5m Nylon red
11,93 €
Paladone Minecraft Icon Room Guards Night Light
16,52 €
Pneumatinio kalto rinkinys Scheppach
48,01 €























