Thule 4842 EnRoute Backpack 23L TEBP-4216 Mallard Green
Kaina:
89,69 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Produkto pagrindinė spalva: | Žalia |
| Kuprinės tipas: | Kasdienė kuprinė |
| Medžiaga: | Nailonas |
| Stilius: | Sportui |
| Užrašinės skyrius: | Taip |
| Nešiojamojo kompiuterio skyrius: | Taip |
| Spalva: | Monochromatinis |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 39,6 cm (15.6") |
| Linijinis masės tankis: | 400 D |
| Užtrauktu užsegamos kišenės: | Taip |
| Petneša: | Taip |
| Krūtinės dirželis: | Taip |
| Išorinės kišenės: | Šoninė kišenė, Apatinė kišenė |
| Nešiojimo rankena (-os): | Taip |
| Vidinės kišenės: | Kišenė mobiliajam telefonui, Kišenė raktams, Kišenė planšetei, Užtrauktuku užsegama kišenė, Kišenė rašikliui |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Svoris ir matmenys | |
| Notebook skyriaus matmenys: | 385 x 265 x 31 mm |
| Aukštis: | 460 mm |
| Plotis: | 290 mm |
| Ilgis: | 250 mm |
| Svoris: | 910 g |
| Apimtis: | 23 L |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 290 mm |
| Kiekis: | 1 |
| Pakuotės gylis: | 70 mm |
| Pakuotės aukštis: | 470 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 505 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 2 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 340 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 220 mm |
| Pagrindinės kartono dėžutės grynasis svoris: | 2,4 kg |
Thule 4842 EnRoute Backpack 23L TEBP-4216 Mallard Green
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
89,69 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Produkto pagrindinė spalva: | Žalia |
| Kuprinės tipas: | Kasdienė kuprinė |
| Medžiaga: | Nailonas |
| Stilius: | Sportui |
| Užrašinės skyrius: | Taip |
| Nešiojamojo kompiuterio skyrius: | Taip |
| Spalva: | Monochromatinis |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 39,6 cm (15.6") |
| Linijinis masės tankis: | 400 D |
| Užtrauktu užsegamos kišenės: | Taip |
| Petneša: | Taip |
| Krūtinės dirželis: | Taip |
| Išorinės kišenės: | Šoninė kišenė, Apatinė kišenė |
| Nešiojimo rankena (-os): | Taip |
| Vidinės kišenės: | Kišenė mobiliajam telefonui, Kišenė raktams, Kišenė planšetei, Užtrauktuku užsegama kišenė, Kišenė rašikliui |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Svoris ir matmenys | |
| Notebook skyriaus matmenys: | 385 x 265 x 31 mm |
| Aukštis: | 460 mm |
| Plotis: | 290 mm |
| Ilgis: | 250 mm |
| Svoris: | 910 g |
| Apimtis: | 23 L |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 290 mm |
| Kiekis: | 1 |
| Pakuotės gylis: | 70 mm |
| Pakuotės aukštis: | 470 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 505 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 2 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 340 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 220 mm |
| Pagrindinės kartono dėžutės grynasis svoris: | 2,4 kg |
Products in same category
Blaupunkt FKS601
15,02 €
Šlifavimo staklės BTS700, Scheppach
162,58 €
SPECIALIST+ SDS MAX grąžtas, 20x800-920
66,55 €
Manta MM515PWH Fridge 46L White
149,56 €
Kniedės nelaidžios vandeniu 4.8 x 14 mm,50 vnt.
10,09 €
Jata JBMA1443
25,37 €
Nauja
SSD-SANDISK-150xTBW rating-MTBF 1.75 h-NVMe Yes-PCI Express 4.0-M.2-500 GB-POWERED BY SANDISK-Green-WDS500G4G0E
139,31 €
Nauja
Cable usb3 extension 10m-43157 lindy
117,79 €
























