Devia Naked case,TPU, iPhone XS-X,5.8, clear tea
Kaina:
5,74 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 14,7 cm (5.8") |
| Dėklo tipas: | Dėklas |
| Medžiaga: | Termoplastinis poliuretanas (TPU) |
| Produkto spalva: | Permatomas |
| Modelio suderinamumas: | Apple |
| Paviršiaus nudažymas: | Monotonas |
| Desktop stendas: | Ne |
| Užsegimas: | Nepalaikomas |
| Suderinamumas: | iPhone XI Pro |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparumas smūgiams |
| Baterija | |
| Integruota baterija: | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Storis: | 0,5 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
Devia Naked case,TPU, iPhone XS-X,5.8, clear tea
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
5,74 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 14,7 cm (5.8") |
| Dėklo tipas: | Dėklas |
| Medžiaga: | Termoplastinis poliuretanas (TPU) |
| Produkto spalva: | Permatomas |
| Modelio suderinamumas: | Apple |
| Paviršiaus nudažymas: | Monotonas |
| Desktop stendas: | Ne |
| Užsegimas: | Nepalaikomas |
| Suderinamumas: | iPhone XI Pro |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparumas smūgiams |
| Baterija | |
| Integruota baterija: | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Storis: | 0,5 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
Products in same category
Ilgas šešiak. raktas 2 mm, ilgis 100 mm
0,48 €
Nauja
TUNTURI Balance Trainer incl Tubings
83,28 €
Nauja
GIGABYTE M-B B760M D3HP DDR4 1.0 - Gigabyte
107,53 €
Nauja
Salter BW13670 Essentials 6 Cup Yorkshire Pudding Tray
8,85 €
Kompresorinė alyva COMPRESSOR OIL S46 20L, Valvoline
340,87 €
Hama 00217236 Terra Sleeve 13.3" Beige
28,62 €
Hama 00186431 Happy Dino Alarm Clock
11,99 €
Nauja
Wrl camera 3mp pt ir dome-h3d-3f dahua
41,04 €























