Devia Van Anti-blue Ray Full Screen Tempered Glass iPhone 11 Pro Max black
Kaina:
13,06 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Tipas: | Skaidri ekrano apsauga |
| Įtaiso tipas: | Mobilusis telefonas / išmanusis |
| Modelio suderinamumas: | Apple |
| Suderinamumas: | iPhone 11 Pro Max |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 16,5 cm (6.5") |
| Suderinama su lietumui jautriu ekranu: | Taip |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus dilimui, Avarijoms išvengti, Atsparus įbrėžimams |
| Kietumas: | 9H |
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva: | Juoda, Permatomas |
| Lengva pašalinti: | Taip |
| Medžiaga: | Grūdintas stiklas |
| Lengva naudoti: | Taip |
| „Anti-blue-ray" funkcija: | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Sausas valymas: | Taip |
| Valyti drėgna servetėle: | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 208 mm |
| Pakuotės gylis: | 17 mm |
| Pakuotės aukštis: | 111 mm |
| Paketo svoris: | 100 g |
Preces tajā paša kategorijā
Devia Van Anti-blue Ray Full Screen Tempered Glass iPhone 11 Pro Max black
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
13,06 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Tipas: | Skaidri ekrano apsauga |
| Įtaiso tipas: | Mobilusis telefonas / išmanusis |
| Modelio suderinamumas: | Apple |
| Suderinamumas: | iPhone 11 Pro Max |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 16,5 cm (6.5") |
| Suderinama su lietumui jautriu ekranu: | Taip |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus dilimui, Avarijoms išvengti, Atsparus įbrėžimams |
| Kietumas: | 9H |
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva: | Juoda, Permatomas |
| Lengva pašalinti: | Taip |
| Medžiaga: | Grūdintas stiklas |
| Lengva naudoti: | Taip |
| „Anti-blue-ray" funkcija: | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Sausas valymas: | Taip |
| Valyti drėgna servetėle: | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 208 mm |
| Pakuotės gylis: | 17 mm |
| Pakuotės aukštis: | 111 mm |
| Paketo svoris: | 100 g |
Products in same category
Nauja
Cable usb-c to usb-c 1.65m-lanyard beige 7991001 intenso
10,32 €
Šaudomos rievėtos vinys 2,87x65, Be padengimo, 34°, GE, SENCO, 2000vnt. ,vidaus darbams,
32,75 €
Nauja
Hand pump LIV CONTROL MINI+ SILVER
32,42 €
Nauja
Cable display port to dvi-3m cc-dpm-dvim-3m gembird
8,75 €
VHW Kāta frēze iegremdējama S 8 D-8x25 Z 2+1 Rh
32,59 €
Salter EK5823OBVDE Pebble 4-Slice Toaster
75,53 €
Nauja
Shredder automax 80m-4621501 fellowes
165,17 €
Nauja
Dumbbell RUCANOR 2.25 kg 30x360 mm
21,02 €
























