Devia Van Entire View Anti-glare Tempered Glass iPhone 11 Pro Max black
Kaina:
14,37 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Tipas: | Apsauginis stiklas nuo akinimo |
| Įtaiso tipas: | Mobilusis telefonas / išmanusis |
| Modelio suderinamumas: | Apple |
| Suderinamumas: | iPhone 11 Pro Max |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 16,5 cm (6.5") |
| Suderinama su lietumui jautriu ekranu: | Taip |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus dilimui, Avarijoms išvengti, Atsparus įbrėžimams |
| Kietumas: | 9H |
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva: | Juoda, Permatomas |
| Lengva pašalinti: | Taip |
| Medžiaga: | Grūdintas stiklas |
| Lengva naudoti: | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Sausas valymas: | Taip |
| Valyti drėgna servetėle: | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 208 mm |
| Pakuotės gylis: | 17 mm |
| Pakuotės aukštis: | 111 mm |
| Paketo svoris: | 100 g |
Preces tajā paša kategorijā
Devia Van Entire View Anti-glare Tempered Glass iPhone 11 Pro Max black
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
14,37 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Tipas: | Apsauginis stiklas nuo akinimo |
| Įtaiso tipas: | Mobilusis telefonas / išmanusis |
| Modelio suderinamumas: | Apple |
| Suderinamumas: | iPhone 11 Pro Max |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 16,5 cm (6.5") |
| Suderinama su lietumui jautriu ekranu: | Taip |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus dilimui, Avarijoms išvengti, Atsparus įbrėžimams |
| Kietumas: | 9H |
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva: | Juoda, Permatomas |
| Lengva pašalinti: | Taip |
| Medžiaga: | Grūdintas stiklas |
| Lengva naudoti: | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Sausas valymas: | Taip |
| Valyti drėgna servetėle: | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 208 mm |
| Pakuotės gylis: | 17 mm |
| Pakuotės aukštis: | 111 mm |
| Paketo svoris: | 100 g |
Products in same category
Nauja
Case fan 120mm-ax120 pro black 3 in 1 montech
67,93 €
Nauja
Cable dp to hdmi 5m-hagbj vention
15,19 €
Cata CTRC-30-M
123,42 €
Fischer medsraigčiai FPF II CTF 3,5x25 300 vnt.
7,67 €
Denver KPC-1370P Pink
53,19 €
Pirštinės megztos UVEX athletic allround, 11 dyd.
6,21 €
Fischer medsraigčiai FPF II CTF 5,0x80 100 vnt.
11,42 €
Jata JEFR1229
83,51 €

























