Oursson BS2981RC-OR Orange
Kaina:
21,78 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Gaminio tipas: | Dubenų rinkinys |
| Apimtis: | 1,7 L |
| Forma: | Turas |
| Asmenų skaičius: | 3 žmogus (žmon.) |
| Medžiaga: | Keramika |
| Produkto spalva: | Oranžinė, Balta |
| Tipas: | Asmeniškas |
| Pridedamas dangtelis: | Taip |
| Dangtelio spalva: | Permatomas |
| Dangtelio medžiaga: | Silikonas |
| Atsparumas indų plovyklei: | Taip |
| Galimas naudoti ruošimui mikrobangų krosnelėje: | Taip |
| Galima naudoti orkaitėje: | Taip |
| Galima naudoti šaldytuve: | Taip |
| Sudedamas: | Taip |
| Be bisfenolio A (BPA): | Taip |
| Temperatūra (maks): | 250 °C |
| Kilmės šalis: | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Skersmuo: | 19 cm |
| Aukštis: | 95 mm |
| Svoris: | 1,78 kg |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje: | 3 vnt |
| Pakuotės tipas: | Dovanų dėžė |
Preces tajā paša kategorijā
Oursson BS2981RC-OR Orange
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
21,78 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Gaminio tipas: | Dubenų rinkinys |
| Apimtis: | 1,7 L |
| Forma: | Turas |
| Asmenų skaičius: | 3 žmogus (žmon.) |
| Medžiaga: | Keramika |
| Produkto spalva: | Oranžinė, Balta |
| Tipas: | Asmeniškas |
| Pridedamas dangtelis: | Taip |
| Dangtelio spalva: | Permatomas |
| Dangtelio medžiaga: | Silikonas |
| Atsparumas indų plovyklei: | Taip |
| Galimas naudoti ruošimui mikrobangų krosnelėje: | Taip |
| Galima naudoti orkaitėje: | Taip |
| Galima naudoti šaldytuve: | Taip |
| Sudedamas: | Taip |
| Be bisfenolio A (BPA): | Taip |
| Temperatūra (maks): | 250 °C |
| Kilmės šalis: | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Skersmuo: | 19 cm |
| Aukštis: | 95 mm |
| Svoris: | 1,78 kg |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje: | 3 vnt |
| Pakuotės tipas: | Dovanų dėžė |
Products in same category
SPECIALIST+ antgalis PH1, 2 vnt.
1,88 €
Nauja
Wireless Router - HAP AC3 - 802.11ac - 300+867 Mbit-s - 10-100-1000 Mbit-s - Ethernet LAN ,RJ-45, ports 5 - Mesh Support No -
110,59 €
Turistinė viryklė Magnum 1.04kW
13,75 €
Nauja
Cable usb-c to usb-c 0.5m 240w-8k black bucm4x-cm05ab axagon
14,33 €
Tellur 10000mAh power bank black
18,53 €
Nauja
Power bank usb 100w laptop-laro 25240 trust
117,76 €
Bestway 53081 Summer Smiles Sprayer Pool
13,55 €
Skaitmeninis kampamatis 30 cm. ADA Instruments
42,29 €




















