Oursson BS4781RC-DC Dark Cherry
Kaina:
21,78 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Gaminio tipas: | Dubenų rinkinys |
| Apimtis: | 3 L |
| Forma: | Turas |
| Asmenų skaičius: | 2 žmogus (žmon.) |
| Medžiaga: | Keramika |
| Produkto spalva: | Vyšnia, Balta |
| Tipas: | Asmeniškas |
| Pridedamas dangtelis: | Taip |
| Dangtelio spalva: | Permatomas |
| Dangtelio medžiaga: | Silikonas |
| Atsparumas indų plovyklei: | Taip |
| Galimas naudoti ruošimui mikrobangų krosnelėje: | Taip |
| Galima naudoti orkaitėje: | Taip |
| Galima naudoti šaldytuve: | Taip |
| Sudedamas: | Taip |
| Be bisfenolio A (BPA): | Taip |
| Temperatūra (maks): | 250 °C |
| Kilmės šalis: | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Skersmuo: | 22,3 cm |
| Aukštis: | 120 mm |
| Svoris: | 2,2 kg |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje: | 2 vnt |
| Pakuotės tipas: | Dovanų dėžė |
Preces tajā paša kategorijā
Oursson BS4781RC-DC Dark Cherry
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
21,78 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Gaminio tipas: | Dubenų rinkinys |
| Apimtis: | 3 L |
| Forma: | Turas |
| Asmenų skaičius: | 2 žmogus (žmon.) |
| Medžiaga: | Keramika |
| Produkto spalva: | Vyšnia, Balta |
| Tipas: | Asmeniškas |
| Pridedamas dangtelis: | Taip |
| Dangtelio spalva: | Permatomas |
| Dangtelio medžiaga: | Silikonas |
| Atsparumas indų plovyklei: | Taip |
| Galimas naudoti ruošimui mikrobangų krosnelėje: | Taip |
| Galima naudoti orkaitėje: | Taip |
| Galima naudoti šaldytuve: | Taip |
| Sudedamas: | Taip |
| Be bisfenolio A (BPA): | Taip |
| Temperatūra (maks): | 250 °C |
| Kilmės šalis: | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Skersmuo: | 22,3 cm |
| Aukštis: | 120 mm |
| Svoris: | 2,2 kg |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje: | 2 vnt |
| Pakuotės tipas: | Dovanų dėžė |
Products in same category
Nauja
Monitor acc desk mount-13-32" white g200-w onkron
141,79 €
Ruletė GRIPPER PG85 8 m x 25 mm
13,52 €
Lovio LVTB124WH-HS SonicProtect PRO Toothbrush Heads Soft White
5,90 €
Sbox WM-837 Black
9,30 €
Jata AC4
5,11 €
Nauja
Barzdaskutė Philips S5885-35. li-ion
120,81 €
Alyva varikliui ALL FLEET EXTRA 15W40 20L, Valvoline
163,74 €
Kodak KTP001 Tripod
28,07 €


























