Case Logic 4972 Snapview Case iPad 10.9 CSIE-2156 Patina Blue
Kaina:
35,27 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 27,7 cm (10.9") |
| Produkto pagrindinė spalva: | Mėlyna |
| Dėklo tipas: | Dėklas |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Modelio suderinamumas: | Apple |
| Įmontuoti garsiakalbiai: | Ne |
| Suderinamumas: | iPad |
| Stovo režimas: | Taip |
| Užsegimo tipas: | Užsegimas spaudėmis |
| Lyties tipas: | Unisekso stiliaus |
| Baterija | |
| Integruota baterija: | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis: | 250 mm |
| Svoris: | 390 g |
| Plotis: | 15 mm |
| Ilgis: | 190 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
Case Logic 4972 Snapview Case iPad 10.9 CSIE-2156 Patina Blue
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
35,27 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 27,7 cm (10.9") |
| Produkto pagrindinė spalva: | Mėlyna |
| Dėklo tipas: | Dėklas |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Modelio suderinamumas: | Apple |
| Įmontuoti garsiakalbiai: | Ne |
| Suderinamumas: | iPad |
| Stovo režimas: | Taip |
| Užsegimo tipas: | Užsegimas spaudėmis |
| Lyties tipas: | Unisekso stiliaus |
| Baterija | |
| Integruota baterija: | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis: | 250 mm |
| Svoris: | 390 g |
| Plotis: | 15 mm |
| Ilgis: | 190 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
Products in same category
Nauja
Cable usb-c to lightning-2m white lalwh vention
5,75 €
Klijų lazdelė 8 mm x 10 cm, KEMPER, 12 vnt
3,87 €
Nauja
Cable hdmi male-female 4k-1m black ahcbf vention
3,05 €
Manta RDI917PRO Ibiza
58,41 €
Freza TCT, kampų formav. „STANLEY"
59,77 €
Hawk HW-PB30000 Powerbank 30000mAh
26,72 €
Salter 9081 SV3RFTE Glass Electronic Bathroom Scale
25,19 €
Pjūklas gipso kartonui „RICHMANN"
6,64 €
























