Case Logic 4968 Laps 14 Laptop Sleeve Baby Dill
Kaina:
30,86 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 35,6 cm (14") |
| Dėklo tipas: | Įmautė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Alyva |
| Modelio suderinamumas: | Universalus |
| Paviršiaus nudažymas: | Monochromatinis |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus įbrėžimams |
| Lyties tipas: | Unisekso stiliaus |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Kiekis: | 1 |
| Kilmės šalis: | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 368 mm |
| Ilgis: | 35 mm |
| Aukštis: | 235 mm |
| Pakuotės plotis: | 368 mm |
| Pakuotės gylis: | 35 mm |
| Svoris: | 216 g |
| Notebook skyriaus matmenys: | 343 x 43 x 240 mm |
| Pakuotės aukštis: | 235 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 375 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 208 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 6 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 278 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės svoris: | 1,7 kg |
Case Logic 4968 Laps 14 Laptop Sleeve Baby Dill
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
30,86 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 35,6 cm (14") |
| Dėklo tipas: | Įmautė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Alyva |
| Modelio suderinamumas: | Universalus |
| Paviršiaus nudažymas: | Monochromatinis |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus įbrėžimams |
| Lyties tipas: | Unisekso stiliaus |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Kiekis: | 1 |
| Kilmės šalis: | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 368 mm |
| Ilgis: | 35 mm |
| Aukštis: | 235 mm |
| Pakuotės plotis: | 368 mm |
| Pakuotės gylis: | 35 mm |
| Svoris: | 216 g |
| Notebook skyriaus matmenys: | 343 x 43 x 240 mm |
| Pakuotės aukštis: | 235 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 375 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 208 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 6 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 278 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės svoris: | 1,7 kg |
Products in same category
Grąžtas metalui HSS PRO 13,0 x 101-151 mm
31,08 €
SBB. SBDR-5750-EU Pro Blowout Hair Dryer
36,35 €
Salter 515 BKCR Leave-In Digital Thermometer
32,61 €
Thule 5590 Chasm 40L duffel bag darkest blue
131,06 €
Nauja
External SSD-INTENSO-500GB-USB 3.2-1,8"-3823450
124,86 €
SPECIALIST+ deimant. Šlifavimo lap., 100 mm, 400P
8,11 €
iKins SmartPhone case iPhone XS Max water flower black
18,66 €
SPECIALIST+ Pjūklelis BI-METAL 3141F, 2 vnt.
4,99 €
























