Pensofal Vesuvius Frypan 28cm 8004
Kaina:
25,14 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Produkto spalva: | Juoda, Balta |
| Nelipni danga: | Taip |
| Pridedamas dangtelis: | Ne |
| Vidinė danga: | „Biostone" |
| Temperatūra (maks): | 200 °C |
| Medžiaga: | Aliuminis, Bakelito |
| Apačios storis: | 4,5 mm |
| Atsparumas indų plovyklei: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Skersmuo: | 28 cm |
Pensofal Vesuvius Frypan 28cm 8004
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
25,14 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Produkto spalva: | Juoda, Balta |
| Nelipni danga: | Taip |
| Pridedamas dangtelis: | Ne |
| Vidinė danga: | „Biostone" |
| Temperatūra (maks): | 200 °C |
| Medžiaga: | Aliuminis, Bakelito |
| Apačios storis: | 4,5 mm |
| Atsparumas indų plovyklei: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Skersmuo: | 28 cm |
Products in same category
Sriegpjovė M18 x 2,5 mm „RICHMANN"
7,97 €
Sbox VM-838W Vertical Wireless White
16,72 €
SPECIALIST+ SDS+ grąžtas BASIC, 6 x 250-310 mm
3,56 €
Thule 5039 Subterra 2 PowerShuttle Mini Vetiver Gray
22,83 €
Chem. anker. tinkliukas FIS H 12x85 K, 4 vnt.
5,52 €
SPECIALIST+ ruletė TAPE 8 m, 25 mm
10,95 €
Nauja
Gym talk TREC CHALK - BLOCK 57g
4,38 €
Nauja
Memory drive flash usb-c 512gb-sdddc3-512g-g46 sandisk
119,26 €

























