Pensofal Vesuvius Jumbo Frypan 24cm 8006
Kaina:
22,69 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Produkto spalva: | Juoda, Balta |
| Nelipni danga: | Taip |
| Pridedamas dangtelis: | Ne |
| Vidinė danga: | „Biostone" |
| Temperatūra (maks): | 200 °C |
| Medžiaga: | Aliuminis, Bakelito |
| Apačios storis: | 4,5 mm |
| Atsparumas indų plovyklei: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Skersmuo: | 24 cm |
Preces tajā paša kategorijā
Pensofal Vesuvius Jumbo Frypan 24cm 8006
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
22,69 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Produkto spalva: | Juoda, Balta |
| Nelipni danga: | Taip |
| Pridedamas dangtelis: | Ne |
| Vidinė danga: | „Biostone" |
| Temperatūra (maks): | 200 °C |
| Medžiaga: | Aliuminis, Bakelito |
| Apačios storis: | 4,5 mm |
| Atsparumas indų plovyklei: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Skersmuo: | 24 cm |
Products in same category
Nauja
Helmet CAIRN EON Matte Sand, beige ,M,
30,66 €
Beper P206ZAN020
42,79 €
Stalinė keptuvė "KEMPER"
64,83 €
Kombinuotas raktas „RICHMANN" 21 mm
4,22 €
Nauja
Rowing ergometer TUNTURI Cardio Fit R25
288,61 €
Kaltas plastikine rankena 22 mm
13,85 €
Metalo grąžtų rinkinys 4 - 10 mm, 5 vnt.
12,20 €
Grąžtas SDS+ 26 x 240-300 mm
30,67 €
























