Jata MP373N cordless
Kaina:
27,85 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Produkto spalva: | Juoda, Sidabras |
| Minimalus plaukų ilgis: | 0,5 mm |
| Didžiausias plaukų ilgis: | 3,6 cm |
| Energijos valdymas | |
| Veikimo laikas: | 60 min |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| AC įėjimo dažnis: | 50 Hz |
| Įkraunama: | Taip |
| Indikacija | |
| Baterija kraunama indikacija: | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Valymo šepetėlis: | Taip |
| Plaukų šepetys: | Taip |
| Bazė komplekte: | Taip |
| Sudėtyje yra aliejų: | Taip |
| Įkroviklis: | Taip |
Preces tajā paša kategorijā
Jata MP373N cordless
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
27,85 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Produkto spalva: | Juoda, Sidabras |
| Minimalus plaukų ilgis: | 0,5 mm |
| Didžiausias plaukų ilgis: | 3,6 cm |
| Energijos valdymas | |
| Veikimo laikas: | 60 min |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| AC įėjimo dažnis: | 50 Hz |
| Įkraunama: | Taip |
| Indikacija | |
| Baterija kraunama indikacija: | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Valymo šepetėlis: | Taip |
| Plaukų šepetys: | Taip |
| Bazė komplekte: | Taip |
| Sudėtyje yra aliejų: | Taip |
| Įkroviklis: | Taip |
Products in same category
Nauja
Cpu cooler s_multi-navisf360 argb ey3b006 endorfy
99,87 €
Nauja
Power bench Tunturi HG60 Home Gym
1 089,04 €
Nauja
Memory drive flash usb3.2 256g-black aroy-ur340-256gbk adata
58,30 €
SPECIALIST+ karūna BI-METAL, 21 mm
5,71 €
Nauja
Wireless Router-TP-LINK-Wireless Router-2-pack-5400 Mbps-Mesh-IEEE 802.11a-IEEE 802.11n-IEEE 802.11ac-IEEE
284,17 €
Manta SNL66WH Style Neon Lights FRENCH BULLDOG White
31,67 €
FISCHER kaiščiai su varžtais SX Plus S, 8x40 mm, 10 vnt.
5,00 €
Pj. metalui „IRWIN" 150 mm 18TPI
22,17 €























