Jata TT331
Kaina:
25,36 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Riekelių skaičius: | 2 griežinėliai |
| Produkto spalva: | Balta |
| Sumuštinių stovas: | Ne |
| Vieta laidui laikyti: | Taip |
| Mygtukas stop / atšaukti: | Taip |
| Nuimamas padėklas trupiniams: | Taip |
| Elektroninė paskrudinimo kontrolė: | Taip |
| Automatinis pop-up mechanizmas: | Taip |
| Automatinis išjungimas: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Energija: | 750 W |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
Jata TT331
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
25,36 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Riekelių skaičius: | 2 griežinėliai |
| Produkto spalva: | Balta |
| Sumuštinių stovas: | Ne |
| Vieta laidui laikyti: | Taip |
| Mygtukas stop / atšaukti: | Taip |
| Nuimamas padėklas trupiniams: | Taip |
| Elektroninė paskrudinimo kontrolė: | Taip |
| Automatinis pop-up mechanizmas: | Taip |
| Automatinis išjungimas: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Energija: | 750 W |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
Products in same category
Ilga smūginė galvutė 1-2, 22 mm
7,53 €
Medžio grąžtas 8 x 78-119 mm
4,94 €
Nauja
AX1800 Dual-Band Bluetooth 5.2 PCIe Wi-Fi Adapter - PCE-AX1800 - 802.11ax - 574+1201 Mbit-s - Mesh Support No - MU-MiMO Yes - No
38,43 €
Thule 4099 Stir 35L Mens Hiking Backpack Wood Thrush
140,44 €
Medsraigčiai MDF plokštėms FDF-ST YZP 4.5 x 45, 200 vnt.
13,98 €
Tracer 47635 FitOn Smartwatch Black
18,00 €
Tracer 47266 TRL-5 WH
28,59 €
Nauja
Tv set acc wall mount-wl30s-850bl14 neomounts
64,86 €























